Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Heikant 15, 2270 Herenthout

Huis in Herenthout
194 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€498.000

Heikant 15 - 2270 Herenthout - Gelegen tussen de velden op fietsafstand van het centrum van Herenthout en alle faciliteiten. Het heeft een ideale ligging voor wie graag rustig woont met prachtige vergezichten op agrarisch landschap.
Deze woning kan gebruikt worden als laagbouw en leent er zicht dankzij het grote bijgebouw ook toe om te gebruiken als ruimte voor een zelfstandig (bij)beroep/ opslagruimte.

U betreedt deze woning via de inkomhal en krijgt toegang tot de leefruimte. De leefruimte geeft een ruimtelijk en aangenaam gevoel door de aanwezige raampartijen die voor veel natuurlijk lichtinval zorgen. Dit in combinatie met de open haard, maakt het een fijne plek om te vertoeven. Verder naar achteren krijgt u toegang tot de volledig geïnstalleerde keuken met zicht op de tuin. De keuken is voorzien van oven, combi-oven, stoomoven, ijskast, kookplaat, dampkap en vaatwasser. Ook vindt u op de gelijkvloerse verdieping een badkamer uitgerust met ligbad en douche, een apart toilet, een eerste slaapkamer met parket en aanpalend een dressing. Door al deze voorzieningen kan de woning tevens als laagbouw gebruikt worden. Op de eerste verdieping vindt u 2 slaapkamers en een zolderkamer. Tot slot om dit geheel compleet te maken, heeft deze woning een volledig omheinde tuin met ruime garage.

Extra:
- Gunstig EPC
- CV op gas (2019)
- Dubbele beglazing
- Volledig onderkelderd

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Herenthout (2270) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1982. Het pand beschikt over 1 badkamer, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 194 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 498.000, ofwel ± € 2.567 per m². Het EPC-label is D (333 kWh/m²). Online sinds april 2026.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 498.000
Type
Huis
Bewoonbaar
194 m²
Bouwjaar
1982
Prijs/m²
€ 2.567
EPC
333 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/05/2026 Heylen Vastgoed €498.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Heikant 15, 2270 Herenthout

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.567 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1982.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is GRZJKAK0DKQ6.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 333 kWh/m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Heikant 15, 2270 Herenthout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herenthout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten