Edward Staintonstraat 12, 3550 Heusden-Zolder
Edward Staintonstraat 12 - 3550 Heusden-Zolder - Uitzonderlijk gelegen ruime woning met 5 kamers op circa 15 are!Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-RONDLEIDING!Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt en bekijk de virtuele tour!Deze charmante woning bevindt zich op het einde van waar de straat stopt en de natuur begint….Hier is het zalig genieten. Het uitzicht op het groen is hier, samen met de indeling van het huis, DE grote troef!De woning op zich biedt de mogelijkheid, door haar 2 extra kamers op het gelijkvloers, om oftewel de leefruimte te vergroten oftewel een kangeroe-woonst te voorzien.Deze solide woning heeft een praktische onderverdeling : wanneer men via de centrale inkomhal binnenkomt heeft men thans links de living met aansluitend de keukenruimte en rechts 2 op elkaar aansluitende kamers die men perfect vanuit 2 aparte ingangen kan betreden; eentje zelfs vanuit buiten!De living werd netjes betegeld en heeft de hele middag- en avondzon binnen. De 2 gelijkvloerse kamers hebben dezelfde oriëntatie en zijn voorzien van novilon.Verder kan men via de achterinkom naar de ruime was- en stookplaats met ook nog eens een aparte inkom! De badkamer, ook gelegen op het gelijkvloers, is verzorgd en heeft een douche en lavabo.Op de eerste verdieping bevinden er zich 3 slaapkamers en kan men zeer eenvoudig een 4de slaapkamer creëren door de aanwezig zolderruimte verder in te richten.Deze charmante woning werd zeer goed onderhouden en bevindt zich op een perceel waar de zon altijd schijnt; in de tuin is een garage aanwezig.Het kleine wegje dat naar de woning leidt dient enkel als bestemmingsverkeer, beter nog : vanuit hier vertrekt men te voet voor een urenlange wandeling de natuur in richting Blokhut voor een koffietje.Men bevindt zich tevens ook op slechts enkele meters naar de toegang tot één van de fietswegen van het uitgebreide fietsroutenetwerk; in dit geval rechtstreeks naar het kanaal.De rustige ligging (de trein komt sporadisch voorbij) met toch een uitstekende bereikbaarheid naar de winkel-wandelstraat van Heusden-Berkenbos, zijn samen met de bereikbaarheid naar de autosnelweg en de verkeerswisselaar E313-E314 grote pluspunten!Een uitzonderlijke romantische ligging EN een goed onderhouden woning met veel ruimte : woont u hier binnenkortPluspunten:*prachtige ligging*solide bouw*beton tss de verdieping*op het gelijkvloers 2 extra kamers*extra slaapkamer boven mogelijk*PVC ramen met dubbele beglazing*vernieuwd zinkwerk in 2004*perceel van 15 are*zicht op velden*fietsroutenetwerk op 1 minuut verwijderd*toch vlakbij het centrumMet de nieuwe wetgeving spaart men nu duizenden euro's uit aan registratierechten; bel ons gerust voor meer uitleg!Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of spring gerust binnen op ons kantoor. Steeds welkom!
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Heusden-Zolder (3550) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2019. Het pand dateert uit 1962. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 229.000, ofwel ± € 592 per m². Het telt een perceel van 155 m², 5 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 387 m², 1 badkamer.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Edward Staintonstraat 12, 3550 Heusden-Zolder
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Edward Staintonstraat 12, 3550 Heusden-Zolder
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel kost dit pand?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Heusden-Zolder.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.