Monseigneur Raeymaekersstraat 28, 2235 Hulshout
Monseigneur Raeymaekersstraat 28 - 2235 Hulshout - Op te frissen woning met 3 slaapkamers, zolder en bijgebouw van 170m²
Ligging: Gelegen in een rustige woonwijk te Westmeerbeek, met winkels, scholen, openbaar vervoer op wandelafstand.
Beschrijving: Deze goed onderhouden woning biedt heel wat mogelijkheden, alsook veel opbergplaats/magazijn. Ideaal voor de doe-het-zelver!
We betreden de woning via de inkomhal die uitgeeft op de leefruimte. De leefruimte geniet veel lichtinval en een leuk zicht op de tuin, alsook op het speelpleintje in het midden van de verkaveling. Aansluitend aan de leefruimte bevindt zich de keuken.
Op het gelijkvloers bevindt zich eveneens het toilet, de badkamer en de wasplaats.
De eerste verdieping is voorzien van 3 mooie slaapkamers. De zolderverdieping is toegankelijk via een vaste trap en biedt hierdoor nog verdere uitbreidingsmogelijkheden.
Achteraan het perceel vinden we nog een garage en een ruime berging/werkplaats.
Extra info: cv op stookolie (vernieuwd in 2019) - kelder aanwezig - spouwmuurisolatie en zolderisolatie aanwezig
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Monseigneur Raeymaekersstraat 28, 2235 Hulshout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Monseigneur Raeymaekersstraat 28, 2235 Hulshout
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hulshout.
Marktcijfers in Hulshout
Vergelijkbare panden te koop in Hulshout
Recent verkocht in Hulshout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.