Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lekkerbeetstraat 6, 8500 Kortrijk

Huis in Kortrijk
146 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€325.000

Lekkerbeetstraat 6 - 8500 Kortrijk - Het Koningin Astridhuis, een historisch monument met een rijk erfgoed, wordt te koop aangeboden, wat interesse en intriges kan wekken bij zowel potentiële kopers als liefhebbers van geschiedenis. Dit iconische pand, bekend om zijn architectonische schoonheid en culturele betekenis, is een bewijs van een vervlogen tijdperk van elegantie en grandeur. In dit essay duiken we in de historische betekenis van het Koningin Astridhuis, verkennen we de unieke kenmerken en voorzieningen voor dit prestigieuze erfgoedpand.

Het Koningin Astridhuis is een prachtig voorbeeld van architecturale uitmuntendheid, met een mix van klassieke en moderne elementen. De details van het huis, van de sierlijke gevel, weerspiegelen een samensmelting van stijlen die het oog boeien. Het Koningin Astridhuis was voorheen eigendom van prominente figuren uit de gemeenschap, zoals filantropen en kunstverzamelaars, en heeft gediend als een knooppunt voor culturele activiteiten en sociale bijeenkomsten… Kan aangekocht worden als investering of voor diverse handelsactiviteiten.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Kortrijk (8500), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 325.000, ofwel ± € 2.226 per m². Het omvat 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 146 m². Online sinds juli 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 325.000
Type
Huis
Bewoonbaar
146 m²
Prijs/m²
€ 2.226

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/07/2024 C21 Via Plus €325.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lekkerbeetstraat 6, 8500 Kortrijk

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 146 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is R2-2VW3AA47Z.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 325.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.226 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lekkerbeetstraat 6, 8500 Kortrijk Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortrijk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten