Mandekensstraat 21, 9280 Lebbeke
Mandekensstraat 21 - 9280 Lebbeke - betaalbare en gerenoveerde woning met garage, terras en tuin Dan is dit uw kans. Deze instapklare en hedendaagse tweegevelwoning kan je terugvinden op de grens met Lebbeke en Buggenhout (nabij het treinstation van Baasrode-Zuid) en werd in 2016 compleet gerenoveerd. De indeling van de woning is als volgt: Inkomhal, gastentoilet, badkamer, open leefruimte, keuken en was-/bergruimte. Boven bevinden er zich 3 slaapkamers en een apart toilet. Verder beschikt deze woning over een stapelzolder, een ruime garage (te bereiken via een wegje links van de aanpalende woning), een tuinberging, een gezellig terras en een zuidoost gelegen tuin. Kortom is deze woning voorzien van alle comfort, centrale verwarming op aardgas, PVC-ramen met dubbele beglazing en rolluiken, zeer gunstig EPC en een conforme elektriciteit tot 2042! Absoluut een bezoekje waard! Stedenbouwkundige inlichtingen zijn in aanvraag. Maak snel uw afspraak via info@arthur.be of via 052/46.00.00 (vergeet hierbij zeker uw telefoonnummer niet te vermelden).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Mandekensstraat 21, 9280 Lebbeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Mandekensstraat 21, 9280 Lebbeke
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lebbeke.
Marktcijfers in Lebbeke
Vergelijkbare panden te koop in Lebbeke
Recent verkocht in Lebbeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.