Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gravin Madeleine d'Alcantaralaan 43, 9971 Lembeke

Huis in Lembeke
300 m² wonen
1383 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€450.000

Gravin Madeleine d'Alcantaralaan 43 - 9971 Lembeke - Deze villa is rustig gelegen op een perceel van 1383m² en heeft een bewoonbare oppervlakte van 300m². Bij het binnenkomen word je reeds verrast door de imposante inkomhal met veel lichtinval. De inkomhal geeft verder toegang tot de keuken, de living, een apart toilet, de kelder en de garage. De zeer ruime en lichtrijke living met eetplaats van 63 m² geeft zicht op de omliggende terrassen en de tuin, hierbij is de privacy volledig gegarandeerd. Verder treffen we een moderne en praktische keuken aan met alle toestellen. De keuken werd vernieuwd in 2006. Naast de keuken is er nog een ruim bureel aanwezig. Op de eerste verdieping vinden we 4 mooie grote slaapkamers waarvan 2 met dressing en lavabo. De badkamer omvat een bad, toilet en lavabo. Op het tweede verdiep bevindt zich de zolder. Een oprit voor 4 wagens geeft tevens toegang tot de zeer ruime garage en een carport. Deze villa biedt elk gezin de nodige ruimte en door zijn kwalitatieve afwerking en sublieme staat van onderhoud is dit zeker een bezoekje waard. Voor verdere inlichtingen en /of een bezoek contacteer Anne:

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 450.000
Type
Huis
Bewoonbaar
300 m²
Grond
1383 m²
Bouwjaar
1973
Prijs/m²
€ 1.500
EPC
422 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
3322220190629062805
Makelaar Code
Graaf Madeleine
EPC Certificaat
E
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen recht van voorkoop
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/06/2026 Eurimmo Gent €450.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gravin Madeleine d'Alcantaralaan 43, 9971 Lembeke

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Gravin Madeleine d'Alcantaralaan 43, 9971 Lembeke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lembeke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten