Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ebbing 4, 1840 Londerzeel

Huis in Londerzeel
200 m² wonen
500 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€370.000

Ebbing 4 - 1840 Londerzeel - Deze nette en instapklare bungalow (open bebouwing) is gelegen in een rustige straat/wijk nabij het centrum van Steenhuffel (Londerzeel).
De woning beschikt over een inkomhal, berging, garage, toilet en een zeer ruime recent gerenoveerde woonkamer en open keuken.
De bungalow heeft 3 slaapkamers (ofwel 2 slaapkamers bureel) en een centrale badkamer met inloopdouche en wastafel. De grootste slaapkamer heeft ook een volledig ingebouwde kleerkast.
Bewoonbare oppervlakte bedraag 150m² maar is door de afwerking van eerste verdieping uit te breiden naar 200m².De eerste verdieping, momenteel zolderruimte is verder naar wens in te richten met bv. extra slaapkamers met badkamer of hobbyruimte(s). EPC score van 326 mede door een condensatieketel op gas (HR) en energiezuinig hoogrendementsglas.
Inpandige garage met plaats voor 1 wagen en voorzieningen voor wasmachine en droogkast plaats voor bijkomende wagen op oprit.
Aan de achterkant van de woning is er de zuidgerichte tuin met terras.
De woning is nog in eigendom van de eerste eigenaar en werd steeds goed onderhouden.

Goede mobiliteit met vlotte toegang tot A12 (oprit Londerzeel Wolvertem), openbaar vervoer (buslijn 251 treinstations Londerzeel Merchtem) en centrum Steenhuffel.

Deze woning is zowel ideaal als starterwoning als voor personen die op het gelijkvloers willen wonen.

Contacteer via 0471/63.42.89 voor een afspraak.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Londerzeel (1840) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is D (326 kWh/m²). Het pand dateert uit 1979. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 976. Je vindt er een perceel van 500 m², 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 200 m², 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 370.000, ofwel ± € 1.850 per m². Online sinds juli 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 370.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Grond
500 m²
Bouwjaar
1979
Prijs/m²
€ 1.850
EPC
326 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 976
Referentie
4439520200706103923
EPC Certificaat
20200627-0002286507-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Ligging & buurt

Ebbing 4, 1840 Londerzeel

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1979.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 370.000 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 200 m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 326 kWh/m².
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 976 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ebbing 4, 1840 Londerzeel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Londerzeel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten