Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenhuffelstraat 78, 1840 Londerzeel

Huis in Londerzeel
283 m² wonen
4 slaapkamers
€345.000

Steenhuffelstraat 78 - 1840 Londerzeel - Landhuis op18 are met mooi zicht, verscholen achter het groen. Indeling: Kelder verdieping: Garage, kelders, en cv-ruimte. Gelijkvloers: Links van de inkomhal: Een L-living (39m), keuken, badkamer, slaapkamer en berging. Rechts van de hall: Een 2de living (32m) met een keuken en veranda. 1ste verdieping: 3 slaapkamers en douchekamer. De grote tuin is een extra troef voor deze charmante woning. Ook als kangoeroewoning te gebruiken. (Vg,Wg,Gvkr,Gvv,Gvkr)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 345.000
Type
Huis
Bewoonbaar
283 m²
Prijs/m²
€ 1.219
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/07/2012 -- €345.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Steenhuffelstraat 78, 1840 Londerzeel

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Steenhuffelstraat 78, 1840 Londerzeel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Londerzeel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten