Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Het Leitje 3, 2800 Mechelen

Huis in Mechelen
4 slaapkamers
€295.000

Over deze woning

VERKOCHT! Charmante woning met vier slaapkamers en een zolder. De gezellige tuin op het zuiden is een extra bonus. Ideale locatie op loopafstand van station Nekkerspoel en het stadscentrum. Maak een afspraak voor een aangename verrassing.

Omschrijving van de makelaar

Het Leitje 3 - 2800 Mechelen - VERKOCHT ! Een toffe woning met 4 slaapkamers en een zolder. Het leuke zuid georiënteerde tuintje is één van de extra troeven. Goed gelegen op wandelafstand van het station Nekkerspoel en het centrum. Maak een afspraak en laat u aangenaam verrassen.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Mechelen (2800) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 4 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 295.000. Online sinds november 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 295.000
Type
Huis

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/11/2022 C21 Ludwig Neefs €295.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Het Leitje 3, 2800 Mechelen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is S7A8QJ5NX1A7.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 4 slaapkamers.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 295.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Het Leitje 3, 2800 Mechelen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mechelen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten