Tieltstraat 42, 8760 Meulebeke
Over deze woning
Ontdek dit ruime vastgoed met tal van mogelijkheden. Het huis is uitgerust met PVC ramen met dubbel glas, een geïsoleerde zolder, een nieuw dak en vernieuwde elektriciteit. De centrale verwarming op gas wordt geregeld door een slimme thermostaat van Nest en de woning heeft een gevelbreedte van 7 meter. Op het gelijkvloers vindt u een zeer grote woonkamer, een brede gang die plaats biedt voor fietsen, een keuken met toegang tot de buitenruimte en een extra kamer die kan dienen als bureau of hobbyruimte. Er is ook nog een extra ruimte tussen de keuken en de woonkamer, ideaal voor een grote L-vormige open keuken. Buiten geniet u van een koertje met berging en een aparte toiletruimte. Aan de voorkant heeft u een prachtig uitzicht op een groene weide en er zijn parkeerplaatsen voor de deur. De woning heeft een kelder in twee delen en een aansluiting voor de wasmachine bevindt zich op het gelijkvloers. Op de eerste verdieping vindt u een badkamer met douche en wastafel, een toilet met condensatieketel op gas, een kinderkamer en twee ruime slaapkamers. Er is ook een doorgang naar een vierde slaapkamer en de vaste zoldertrap, die gemakkelijk kan worden opgesplitst in een aparte kamer. Het tweede verdiep beschikt over een recent vernieuwd en geïsoleerd dak. De ruime zolder van 9m op 7m is nog in te richten en kan perfect worden opgesplitst in drie kamers dankzij de vaste trap die mooi in het midden uitkomt. Stel gerust een datum voor een bezoek voor.
Omschrijving van de makelaar
Tieltstraat 42 - 8760 Meulebeke - Algemeen: PVC ramen met dubbel glas, geïsoleerde zolder, nieuw dak, vernieuwde elektriciteit, centrale verwarming op gas, zeer ruim, tot 8 kamers mogelijk, gevelbreedte: 7 meter
GELIJKVLOERS
-zeer grote living (4,2m op 8m)
-slimme thermostaat van Nest voor de centrale verwarming
-brede gang met plaats voor fietsen (2m op 8m)
-keuken met doorgang naar buiten (2,7m op 2,8m)
-bureau / hobbyruimte/ extra kamer (5m op 3m)
-extra kamer zit tussen keuken en living en biedt dus de mogelijkheid tot een zeer grote L-vormige (open) keuken (met berging)
BUITEN
-achteraan: koertje met berging
-aparte toiletruimte (tweede toilet op eerste verdiep)
-vooraan zicht op groene weide
-parkeerplaatsen voor de deur
KELDER
-in twee delen
-aansluiting wasmachine op gelijkvloers
EERSTE VERDIEP
-badkamer met douche en lavabo
-toilet waar ook de condensatieketel op gas zich bevindt
-kamer 1: kinderkamer (2,2m op 3m)
-kamer 2: ruime slaapkamer voorkant gebouw, zicht op weide (4m op 4m)
-kamer 3: hobbyruimte of bureau (3,2m op 4m)
doorgang naar kamer 4 en naar vaste zoldertrap maar gemakkelijk opsplitsbaar als aparte kamer, met eigen raam en radiator
-kamer 4: grote slaapkamer achterkant gebouw (3,3m x 5,2m)
TWEEDE VERDIEP
-recent volledig vernieuwd dak
-geïsoleerde zolder met 18 cm isolatie
-ruime nog in te richten zolder van 9m op 7m
-vaste trap komt mooi toe in het midden waardoor opsplitsen in drie kamers perfect mogelijk is.
Vragen of bezoek: jan@ciloc.com
(doe een voorstel van bezoekdatum)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Tieltstraat 42, 8760 Meulebeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Tieltstraat 42, 8760 Meulebeke
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Meulebeke.
Marktcijfers in Meulebeke
Vergelijkbare panden te koop in Meulebeke
Recent verkocht in Meulebeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.