Rue Van Malder 82, 1080 Molenbeek-Saint-Jean
Rue Van Malder 82 - 1080 Molenbeek-Saint-Jean - Gebouw van 530 m² op de grond 30 m² mezzanine.
6,5% jaarlijkse opbrengst. Gelegen in een gebied dat zich snel ontwikkelt, vlakbij het Weststation, de Chaussée de Ninove en de Chaussée de Gand.
Gebouw uit de jaren 50. Geïsoleerd metalen dak.
Momenteel wordt het gebouw nog 35 maanden bewoond door de firma SUSKE.
Mogelijkheid om een project te maken van 9 tot 12 appartementen in plaats van het magazijn.
Verkoopprijs € 550.000 huur € 3.000 / maand -] € 36.000 / jaar (6,5´%)
Bezoeken en informatie op aanvraag. De lokaal wordt bezet door de verkoper tot 31/12/2023. Het gebouw is in 2011 gerenoveerd. Er is een bodemonderzoek ontvangen.
Er is dus de mogelijkheid om de werkplaats te bezetten of te huren zoals het is of om het gebouw met 3 verdiepingen aan de winkelpui te monteren.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Van Malder 82, 1080 Molenbeek-Saint-Jean
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Van Malder 82, 1080 Molenbeek-Saint-Jean
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Molenbeek-Saint-Jean.
Marktcijfers in Molenbeek-Saint-Jean
Vergelijkbare panden te koop in Molenbeek-Saint-Jean
Recent verkocht in Molenbeek-Saint-Jean
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.