Dadizelestraat NB 3, 8890 Moorslede
Dadizelestraat NB 3 - 8890 Moorslede - HUIS TE KOOP MOORSLEDE - DADIZELESTRAAT NB 3 7 Nieuwbouwwoningen te koop REEDS 1VERKOCHT. woning bestaande uit een inkom, aparte wc, living, eethoek, open keuken, berging 1° Verdiep: 3slaapkamers zolder(mogl om 2slaapkamers van te maken) garage tuin
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Moorslede (8890) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 2011. Het EPC-label is A+. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 251.988, ofwel ± € 4.064 per m². Je vindt er 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 62 m². Online sinds augustus 2011.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Dadizelestraat NB 3, 8890 Moorslede
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Dadizelestraat NB 3, 8890 Moorslede
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Moorslede.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.