Watertorenstraat Lo-t-1-12, 2560 Nijlen
Watertorenstraat Lo-t-1-12 - 2560 Nijlen - Verkavelingenvan 12 loten Hob, in een rustig gelegen residentiële en groene omgeving met uitsluitend plaatselijk verkeer. Op 1 km van het centrum van Nijlen met tal van voorzieningen banken, winkels, scholen,... E314 op 6 km.Nog slechts 3 te koop !
Lot 1 - 660 m²=VERKOCHT
Lot 2 - 475 m²=VERKOCHT
Lot 3 - 465 m² = VERKOCHT
Lot 4 - 635 m² =VERKOCHT
Lot 5 - 565 m² = VERKOCHT
Lot 6 - 395 m² =VERKOCHT
Lot 7 - 405 m² = VERKOCHT
Lot 8 - 485 m² = VERKOCHT
Lot 9 - 490 m² = VERKOCHT
Lot 10 - 390 m² = VERKOCHT
Lot 11 - 455 m² = VERKOCHT
Lot 12 - 460 m² = VERKOCHT
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Nijlen (2560) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juli 2020. De woning biedt 3 slaapkamers, een perceel van 390 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 328.800.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Watertorenstraat Lo-t-1-12, 2560 Nijlen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Watertorenstraat Lo-t-1-12, 2560 Nijlen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Nijlen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.