Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Vlasmeers 16, 8710 Ooigem

Huis in Ooigem
259 m² wonen
7 slaapkamers
1 badkamers
€529.000

Vlasmeers 16 - 8710 Ooigem - Binnen één van de mooiste wijken in Ooigem (Wielsbeke) is deze prachtig onderhouden eigendom gelegen nabij het centrum. Deze woning geniet van een uiterst vlotte bereikbaarheid naar invalswegen, winkels en openbaar vervoer.

Deze alleenstaande woning bestaat op het gelijkvloers over een ruime inkomhal met gastentoilet, een eetplaats met geïnstalleerde keuken, welke uitkijkt op de zonnige tuin, een charmante leefruimte, 2 zeer ruime slaapkamers waarvan 1 slaapkamer aansluitend beschikt over een ingebouwde dressing, een badkamer met douche, ligbad en dubbel lavabomeubel, een dubbele garage met elektrische poort. Ook kunnen we in de hal de toegang tot de droge kelder vinden.

Op de eerste verdieping komen we opnieuw terecht in een mooie hal waar voldoende ruimte is om een thuisbureel te ontwerpen. Momenteel zijn op de eerste verdieping 2 zeer ruime kamers aanwezig (resp. 30m2 en 58m2) die met een kleine aanpassing kunnen omgevormd worden naar 5 slaapkamers van normale grootte.

Rondom de woning is een prachtig aangelegde, doch onderhoudsvriendelijke tuin en terras. Hier kunnen we ook een tuinberging terugvinden. De woning werd tot in de puntjes afgewerkt met kwaliteitsmaterialen en steeds zeer goed onderhouden.

EPC 228, verwarming op aardgas, regenwaterput van 10 000L. Elektriciteit conform het AREI. Stedenbouwkundige inlichtingen: residentieel woongebied, vergunning uitgereikt, verkavelingsvergunning, geen voorkooprecht, geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd. Gelegen in niet-overstroombaar gebied.

Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Anne-Sophie van OC vastgoed via 0479 04 58 93

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 529.000
Type
Huis
Bewoonbaar
259 m²
Bouwjaar
2004
Prijs/m²
€ 2.042
EPC
228 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
8XRZ3ILU8PIE
Makelaar Code
AS017C
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/06/2023 Immo Beguin €550.000
10/05/2023 Immo Beguin €579.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Vlasmeers 16, 8710 Ooigem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Vlasmeers 16, 8710 Ooigem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ooigem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten