Edmond Helderweirdtstraat 90, 9041 Oostakker
Edmond Helderweirdtstraat 90 - 9041 Oostakker - Deze perfect onderhouden en instapklare woning met EPC-label B! is gelegen in een rustige wijk (doodlopende straat). Via de inkomhal met gastentoilet en ingemaakte vestiaire kom je in de zeer aangename leefruimte met open keuken. De vele raampartijen zorgen voor een bijzonder contact met de omliggende tuin en het terras die je zowel via de keuken als het schuifraam kan bereiken. Langs de keuken kom je ook tot in een opslagruimte en een achterliggende grote polyvalente plaats. Op de eerste verdieping is er voorzien in drie mooie slaapkamers, een badkamer met ligbad en douche, en een apart toilet. Daarbovenop is er nog ruimte voor uitbreiding op de grote zolder. Een extra troef is ongetwijfeld de prachtige tuin, die is aangelegd in verschillende tuinkamers. Het grote tuinhuis biedt extra opbergruimte en je voorziet in je eigen energie met de 10 zonnepanelen. Bezoekdag zaterdag 26/08: inschrijvingen via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en insta. Voor meer info: www.immo-home.be
GRATIS schatting
GRATIS financieel advies
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Edmond Helderweirdtstraat 90, 9041 Oostakker
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Edmond Helderweirdtstraat 90, 9041 Oostakker
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostakker.
Marktcijfers in Oostakker
Vergelijkbare panden te koop in Oostakker
Recent verkocht in Oostakker
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.