Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Blauwe Kei 75, 2380 Ravels

Huis in Ravels
3 slaapkamers
2 badkamers
€649.000

Blauwe Kei 75 - 2380 Ravels - Open bebouwing in Ravels op 1300m

Prachtig landhuis, architectuur Bedaux, met zwemvijver is gelegen in een groene omgeving grenzend aan natuurgebied vlakbij het centrum van Ravels.
De woning omvat een lichte inkomhal met gastentoilet, ruime leefruimte, geï,nstalleerde keuken, 1 berging, 3 slaapkamers, 1 badkamer, met aansluitend douchekamer, zolder en garage
Zuid orië,ntering.

Gelijkvloers:
De ruime leefruimte met een open haard en aansluitend de eetkamer is op parket (oude wagonvloer). Aan het salon is er een openslaande deur naar het terras dat zicht geeft op de prachtige tuin. De geï,nstalleerde keuken is bevloerd met grijze Boomse tegel en omvat een fornuis van Lacanche, dubbele spoeltafel, koelkast, vaatwasser, granieten blad en een open haard (geeft een extra gezellige toets aan deze ruimte).Van hieruit is er ook toegang tot het terras en de tuin via de dubbel openslaande deur.
Verder bevindt zich op de gelijkvloerse verdieping nog de inkomhal, gezellig bureel - leeshoek en een bergruimte op oude antieke Normandische tegel.

Verdieping:
Op de verdieping zijn er 3 slaapkamers op crè,mekleurige natuursteen waarvan 1 ruime masterslaapkamer met ingemaakte kasten, ruime badkamer met 2 wastafels en een ligbad op,douchekamer met 1 wastafel en douche en een apart toilet.

Zolder:
Bereikbaar met vlizotrap.

Bijzonderheden:
De prachtige aangelegde tuin met zwemvijver en overdekt terras op blauwe hardsteen geeft u alle rust en privacy die u nodig hebt grenzend aan natuurgebied.
Deze woning is met zin voor veel detail afgewerkt (giotine ramen) en is instap klaar.
Verder is er een garage met bergruimte en voldoende parkeergelegenheid.
Kelder en kruipkelder.

Informatieplicht: Vg - Gdv - Gvkr

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 649.000
Type
Huis
Bouwjaar
1996
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/12/2012 -- €649.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Blauwe Kei 75, 2380 Ravels

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Blauwe Kei 75, 2380 Ravels Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ravels.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten