Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Begoniastraat 3, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Huis in Sint-Katelijne-Waver
150 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€409.000

Begoniastraat 3 - 2860 Sint-Katelijne-Waver - Dit instapklare huis is gebouwd in 1980 en bevindt zich op een perceel van 570m². In 2011 heeft het huis een grote renovatie doorgemaakt waarbij o.a. de ramen zijn vervangen door hoogrendementsglas (PVC) en het dak volledig vernieuwd werd. De woning wordt hoofdzakelijk verwarmd via radiatoren op gas. In 2011 werd ook airco geplaatst in de slaapkamers die zowel koelt als verwarmt. Verder zijn er ook in 2019 maar liefst 17 zonnepanelen gelegd waardoor het energieverbruik tot een minimum beperkt werd. Dit leidt dan ook tot een gunstig EPC met label B. Onlangs is de tuin ook opnieuw aangelegd en werd het tuinhuis vernieuwd.

De indeling van de woning te Sint-Katelijne-Waver is als volgt:
- inkomhal met gastentoilet
- ruime leefruimte (26m²) met toegang tot veranda (18m²)
- via de leefruimte komt men terecht in de keuken (voorzien van ingebouwde koelkast, elektrische kookplaat en vaatwasser)
- naast de keuken bevindt zich nog een ruime garage (25m²) met zolderruimte

Op de eerste verdieping bevindt zich:
- badkamer voorzien van dubbel lavabomeubel en ligbad (5m²)
- 3 slaapkamers (13m², 11m² en 10m²)

Troeven:
- gunstige ligging in rustige buurt
- EPC label B
- zeer goed onderhouden huis met ruime tuin

Ben je op zoek naar een instapklare, energiezuinige woning in een zeer rustige wijk te Sint-Katelijne-Waver Aarzel dan niet om contact op te nemen met Dewaele Mechelen.

Dit huis te koop te Sint-Katelijne-Waver wordt aangeboden via Pre-sale. Bezoeken aan deze eigendom vinden plaats op afspraak op woensdag 3 mei 2023. Bij interesse kan je een vast en onvoorwaardelijk bod uitbrengen. De vermelde prijs is een instelprijs.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 409.000
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 2.727
EPC
1960 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 827
Referentie
GZZKJIPI80AP
Makelaar Code
153962
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/04/2023 Dewaele €409.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Begoniastraat 3, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Begoniastraat 3, 2860 Sint-Katelijne-Waver Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Katelijne-Waver.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten