Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dahlialaan 2, 9140 Steendorp

Huis in Steendorp
282 m² wonen
755 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€599.000

Over deze woning

Deze ruime vrijstaande woning bevindt zich op een uitstekende locatie in Temse, in een rustige wijk aan de Dahlialaan, zonder veel doorgaand verkeer. De natuurlijke omgeving biedt tal van ontspanningsmogelijkheden, met de Schelde en diverse bossen en parken op slechts een paar minuten afstand. Bij binnenkomst in de woning wordt u verwelkomd door een ruime entreehal die leidt naar de lichte woonkamer, dankzij de grote ramen. Een vide draagt bij aan het gevoel van ruimte. De keuken is volledig uitgerust en biedt voldoende opbergruimte. Aangrenzend vindt u een handige bergruimte. Op de begane grond bevindt zich ook een ruime slaapkamer met aansluitingen, een royale walk-in kledingkast en een ruime badkamer met ligbad en inloopdouche. De eerste verdieping beschikt over een tweede woonkamer, een zeer ruime kantoorruimte die eventueel als slaapkamer kan worden gebruikt, en nog een extra kamer die geschikt is als extra slaapkamer. Daarnaast heeft de woning verschillende voordelen; zo is er een perceel van meer dan 750 m² met tal van groenvoorzieningen. De achtertuin is volledig aangelegd met een mooi terras en een praktisch tuinhuisje. Naast de woning bevindt zich een ingebouwde dubbele garage en een extra parkeerplaats, waardoor er ruimte is voor het parkeren van wel 5 auto's tegelijk. De energieprestatiecertificaat (EPC) waarde bedraagt 158 kWh/m²/jaar. Stedenbouwkundige informatie is aangevraagd.

Omschrijving van de makelaar

Dahlialaan 2 - 9140 Steendorp - Ruime open bebouwing op toplocatie in TemseLigging: De woning is gelegen in de Dahlialaan te Temse. Deze rustige woonwijk buiten het centrum heeft zo goed als geen doorgaand verkeer langsheen de woning. Vlakbij de woning kunt u genieten van heel wat natuur en mogelijkheden om te ontspannen. Op enkele minuten staat u aan de oevers van de Schelde. Hier kunt u heerlijk wandelen in de verschillende bossen en parken of brengt u een bezoekje aan het Fort van Steendorp.
Indeling: U betreedt de woning via de ruime inkomhal. Aan uw linkerkant kunt u de woonkamer terugvinden. Deze ruimte geniet van enorm veel lichtinval dankzij de grote raampartijen in de gevels. Dankzij de vide die werd gecreëerd tijdens de verbouwingen heerst hier een extra ruimtelijk gevoel. Vervolgens komt u in de keuken terecht. Deze is volledig geïnstalleerd en beschikt over heel wat lades en kasten om al uw kookgerief kwijt te kunnen. Aansluitend kunt u een praktische bergruimte vinden. Op het gelijkvloers vindt u nog een ruime slaapkamer met alle aansluitingen, een volwaardige walk-in dressing en een ruime badkamer met ligbad en inloopdouche. Op de eerste verdieping treft u een tweede woonkamer aan. Aansluitend komt u in de zeer ruime bureau terecht. Hier vindt u meer dan voldoende plaats om een werkplek in te richten of om het om te toveren tot slaapkamer. Ten slotte treft u nog een extra kamer aan die perfect als extra slaapkamer kan dienen.
Troeven: Los van de kwaliteitsvolle renovatie beschikt de woning nog over enkele andere troeven. Op het perceel van meer dan 750 m² is er voldoende ruimte om heel wat groen te voorzien. Achteraan de woning werd de tuin volledig aangelegd met een prachtig terras en een praktisch tuinhuis. Aan de zijkant van de woning vindt u een inpandige dubbele garage en werd een extra staanplaats voorzien voor de woning. Er kunnen dus gemakkelijk 5 wagens tegelijkertijd op het eigendom parkeren.
EPC: 158 kWh/m²/jaar
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Steendorp (9140) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1973. Het EPC-label is B (158 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 599.000, ofwel ± € 2.124 per m². Het telt 1 badkamer, 3 slaapkamers, een perceel van 755 m², een bewoonbare oppervlakte van 282 m². Online sinds mei 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 599.000
Type
Huis
Bewoonbaar
282 m²
Grond
755 m²
Bouwjaar
1973
Prijs/m²
€ 2.124
EPC
158 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
XHICVLKC7ZIE
Makelaar Code
92432
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/05/2023 Heylen Vastgoed €599.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dahlialaan 2, 9140 Steendorp

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 3 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is XHICVLKC7ZIE.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 282 m².
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 158 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dahlialaan 2, 9140 Steendorp Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Steendorp.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten