Berkenboslaan 12, 3120 Tremelo
Berkenboslaan 12 - 3120 Tremelo - Te renoveren woning in open verband met 3 slaapkamers en tuin op wandelafstand van het centrum van Tremelo in een zé,é,r rustig straatje zonder doorgaand verkeer. Momenteel staat de woning op een perceel van 13 are waarvan een deel wordt verkaveld. De bestaande woning behoudt een perceel van ongeveer 8 are. De woning beschikt over 2 ruime slaapkamers en 1 kleine slaapkamer maar voor diegenen die meer bewoonbare oppervlakte zoeken wat betreft de slaapkamers, biedt de zolder nog heel wat uitbreidingsmogelijkheden. Verder heeft de woning tussen de huidige leefruimte en keuken een polyvalente ruimte die de mogelijkheid biedt om een grotere open leefkeuken - ruimte te creë,ren. 'Eigen haard is goud waard' staat als inscriptie op de schoorsteenman tel. Deze woning op een prachtige ligging heeft heel wat te bieden en is zeker uw bezoek waard. Maakt u van deze woning uw eigen gouden haard
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Berkenboslaan 12, 3120 Tremelo
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Berkenboslaan 12, 3120 Tremelo
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tremelo.
Marktcijfers in Tremelo
Vergelijkbare panden te koop in Tremelo
Recent verkocht in Tremelo
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.