Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ketterijstraat 22, 9988 Watervliet

Huis in Watervliet
440 m² wonen
740 m² perceel
2 slaapkamers
€595.000

Ketterijstraat 22 - 9988 Watervliet - Laat u verrassen door dit unieke en centraal gelegen vastgoed, een waar pareltje midden in de Polders en aan de idyllische dorpskern met De Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaartkerk, ook wel de "kathedraal van het noorden" genoemd vanwege haar rijke interieur. Deze uitzonderlijke eigendom bestaat uit een ruim woonhuis dat op harmonieuze wijze is geschakeld met een karaktervolle horecazaak, waarschijnlijk één van de mooiste in de streek. De inrichting van het restaurant is verzorgd door de befaamde horeca-inrichters Smitz & Roches, tevens verantwoordelijk voor het design van de Belga Queen te Gent. Een unicum.

Deze horecazaak werd in 2004 compleet vernieuwd en biedt een beleving die staat voor kwaliteit en gezelligheid. De stijlvolle bar is de ideale plek om te aperitieven, waarna u kunt genieten van bourgondisch eten in de ruime en uniek aangeklede eetzaal. Voor wie liever buiten vertoeft, is er een immens groot terras voorzien van een ruime luifel, rokersvriendelijk en met een prachtig uitzicht op een exotisch aangelegde tuin. Hier kunt u tot in de late uurtjes naborrelen met vrienden en familie.

De geïntegreerde woning verwelkomt u in een riante leefruimte met eetplaats, momenteel deels bureauruimte. Een vaste trap leidt u naar de bovenverdieping waar twee volwaardige slaapkamers en een luxueuze badkamer te vinden zijn. Een tweede badkamer is gekoppeld aan een extra slaapkamer, nu in gebruik als dressing.

Gelegen in dé ideale wandel- en fietsstreek, omringd door prachtige landschappen, kreken en bossen.
Veel plattelandstoerisme en B&B's in de nabije omgeving, wat extra klandizie oplevert.
Sterke reputatie als handelszaak die zowel kwaliteit als gezelligheid hoog in het vaandel draagt.

In energiezuinigheid werd er ook reeds zwaar geïnvesteerd. 66 zonnepanelen met een totaal vermogen van 20.000 kWh (2 omvormers) ! Dit pand is klaar voor de toekomst!

Dit is dus niet alleen een fantastische plek om te wonen, maar ook om uw professionele activiteiten naar een hoger niveau te tillen. Dit unieke pand biedt meer dan voldoende ruimte om uw professionele activiteit en privéleven te combineren.

Roerende goederen niet inbegrepen in de koopsom.

Voor een bezichtiging van deze opmerkelijke horecazaak met woonst, neem contact op met Unicum via 093361615 of stuur een mail naar info@vastgoedunicum.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595.000
Type
Huis
Bewoonbaar
440 m²
Grond
740 m²
Prijs/m²
€ 1.352
Aanvullende details
Referentie
DSZ1YPCWV3XQ
Makelaar Code
spir6081
EPC Certificaat
20230829-0002974464-KNR-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/06/2026 C21 Immo New Cnoc €499.000
28/05/2024 Vastgoed Unicum €595.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ketterijstraat 22, 9988 Watervliet

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ketterijstraat 22, 9988 Watervliet Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Watervliet.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten