Drijpikkelstraat 37, 1861 Wolvertem
Over deze woning
Proef de charme van deze smaakvol gerenoveerde woning met pittoresk uitzicht, gelegen direct tegenover het mooie kerkje van Imde in het gehucht Wolvertem/Meise. Geniet van de omvangrijke tuin die de woning volledig omringt. De woning heeft de volgende indeling:
Op de begane grond vindt u een hal met trap naar de eerste verdieping, een ruime, gezellige woonkamer met houtkachel en een volledig uitgeruste keuken. De keuken, compleet met een Bosch oven, Siemens koel-vriescombinatie en een vaatwasser, biedt toegang tot zowel de tuin als het bijgebouw. Daarnaast bevindt er zich nog een moderne badkamer met wastafel, inloopdouche en toilet op de begane grond. De bovenverdieping is voorzien van twee slaapkamers, beide met inbouwkasten, en nog een badkamer met wastafel, inloopdouche en toilet. Het bijgebouw, al voorzien van water, verwarming en toilet, kan dienen als extra hobbyruimte, poolhouse of iets dergelijks. Verder beschikt de woning over een garage en een tuinhuis. De woning wordt verwarmd door gas middels een nieuwe condensatieketel en is voorzien van alle comfort, zoals dubbele beglazing. Bent u geïnteresseerd? Neem dan contact op met Dewaele Vastgoedgroep en plan uw bezichtiging met onze makelaar! Let op: Dit pand kan onderworpen zijn aan de renovatieverplichting opgelegd door de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen. Raadpleeg voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
Omschrijving van de makelaar
Drijpikkelstraat 37 - 1861 Wolvertem - Deze charmante gerenoveerde woning, biedt een schilderachtige uitstraling en bevindt zich tegenover het prachtige kerkje van Imde, dat deel uitmaakt van het gehucht Wolvertem/Meise. De ruime tuin omringt de woning aan de voor-, zij- en achterkant.
De indeling van de woning ziet er als volgt uit:
Gelijkvloers
- hall met trap naar 1ste verd
- Ruime en gezellige leefruimte met houtkachel
- Volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, oven van het merk Bosch en koelkast met diepvriesvak van het merk Siemens
- De keuken geeft toegang tot de tuin en het bijhuis
- Moderne badkamer met lavabo, inloopdouche en toilet
Bovenverdieping
- Twee slaapkamers met ingemaakte kasten
- Badkamer met lavabo, inloopdouche en toilet
Het bijhuis, dat reeds beschikt over water, verwarming en een toilet, biedt mogelijkheden voor een extra hobbyruimte, poolhouse, enzovoort. De woning beschikt eveneens over een garage en tuinhuis.
De woning wordt verwarmd met gas via een nieuwe condensatieketel, en alle comfortvoorzieningen zijn aanwezig, waaronder dubbele beglazing.
Interesse Contacteer Dewaele Vastgoedgroep en plan je bezoek in met onze makelaar !
Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 5 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Drijpikkelstraat 37, 1861 Wolvertem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Drijpikkelstraat 37, 1861 Wolvertem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wolvertem.
Marktcijfers in Wolvertem
Vergelijkbare panden te koop in Wolvertem
Recent verkocht in Wolvertem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.