Lokerenbaan 15, 9240 Zele
Lokerenbaan 15 - 9240 Zele - Bent u op zoek naar een woning in het centrum van Zele, lees dan hier rustig verder. De woning is gelegen in het centrum van Zele en beschikt over ongelofelijk veel mogelijkheden. Momenteel staat de woning helemaal gestript en zijn de vuile karweien uit de voeten. Uw creatief brein kan hier onmiddellijk aan de slag. Momenteel zijn er ook plannen aanwezig die al zijn doorgesproken met de gemeente Zele. Grote voordeel aan deze woning is de grote tuin van ongeveer een 450m².Ziet u het zitten om de handen uit de mouwen te stoppen en uw droomwoning hierop te bouwen Neem dan contact met ons op!referentie: 4338
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Zele (9240) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 195.000. Online sinds oktober 2021.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lokerenbaan 15, 9240 Zele
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lokerenbaan 15, 9240 Zele
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Hoeveel kost dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zele.
Marktcijfers in Zele
Vergelijkbare panden te koop in Zele
Recent verkocht in Zele
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.