Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Pauwengraaf 51-53, 3630 Eisden

Kantoor in Eisden
€899.000

Pauwengraaf 51-53 - 3630 Eisden - Handelsruimte van netto 828m² (bruto 886m²). Mogelijkheid om op te delen in 2 winkels.Bijvoorbeeld, zoals nu gesplitst: 279m²en 537m². Voorheen was het eigendom deels verhuurd als kantoren en deels als winkel. Recent gebouw, goede ligging met parking voor de deur!
Interessant voor eigen uitbating en als investering. Huurprijs: 5.500 euro voor het geheel (gesplitst bijvoorbeeld 279m² aan 2.750 euro 537m² aan 4.000 euro)

Etalage over de volledige breedte. Grote raampartijen.
Er is per... gedeelte sanitair, kitchenette en een nooduitgang achteraan voorzien.

Breedte gebouw: 21,46m.
Diepte gebouw: 40,30m.

Succes verzekerd op deze interessante ligging!

Wij kunnen geen garantie geven over de juistheid van de gegevens en afmetingen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 899.000
Type
Kantoor
Bouwjaar
2008
Aanvullende details
Referentie
7686220190813120247
Makelaar Code
5635
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com