Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Reigerlostraat 5, 8730 Beernem

Villa in Beernem
179 m² wonen
934 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€775.000

Reigerlostraat 5 - 8730 Beernem - Uitermate charmante en instapklare eigendom ’t Zurkelkasteeltje met groot polyvalent bijgebouw in orangeriestijl.
Het polyvalent bijgebouw biedt vele mogelijkheden, zoals winkel, (groeps-)praktijk, bureel, expositieruimte, eethuis, B&B, vakantiewoning of kangoeroewoonst. Commercieel gelegen vlakbij de afrit E40 en parkeergelenheid.

't Zurkelkasteeltje is een19e-eeuws pand met karakter dat in 2010 door de huidige eigenaars van A tot Z zeer grondig en vakkundig gerenoveerd werd waarbij het authentieke karakter, alle modern comfort en tijdloze bouwelementen in perfecte harmonie samengaan. Uiteraard is er sterk aandacht besteed aan isolatie, dit door het 4-seizoenenglas en de goede wand- en plafondisolatie.

Het kasteeltje komt u binnen via de mooie inkomhal met gastentoilet, via de dubbele deur komt u in de karaktervolle leefruimte met aanpalende salonruimte waar het hoge plafond met sierlijsten en de mooie lichtinval meteen charmeren.
De landelijke keuken is een ontwerp van Dries Bonamie en is uitgerust met een frigo, diepvries, ... vaatwas en vlak ingefreesde keramische kookplaat, het werkblad is een massief graniet. Via buiten is de kelder bereikbaar, deze is uitermate geschikt voor een mooie wijncollectie.

Via de massief grenen draaitrap komt u op de 1ste verdieping met een ruime slaapkamer, aansluitend bureau of 2de slaapkamer, badkamer met ligbad, ingebouwde dressing, wasplaats en opslagruimte en een afzonderlijk toilet.

Op de 2de verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met eigen badkamer uitgerust met inloopdouche. De authentieke, gezandstraalde balken maken van deze verdieping een juweeltje.

Achter de woning bevindt zich een ruime polyvalente ruimte in orangeriestijl. Deze werd door de huidige eigenaars 27 jaar gebruikt als interieur- en antiekzaak. Het gelijkvloers omvat 250m2 en een eerste verdieping. Het gebouw is geschikt voor een winkel, (groeps-) praktijk, vrij beroep, tentoonstellingsruimte, kunstgalerij, charmant eethuis, kangoeroewoning, B&B of vakantiewoning.
Alles is afgewerkt met houten scheepsvloer en een statige eiken trap. Het dak is een zinken dak met opstaande naad en lichtstraat.
Het bijgebouw heeft een eigen huisnummer, dus kan ook afzonderlijk verhuurd worden.

In de sfeervolle zuidgerichte tuin is het zalig vertoeven. Er zijn 2 opritten, beide afgesloten met smeedijzeren poorten.

Deze exclusieve eigendom is gelegen nabij oprit 10 van de E40 en de carpool Wingene en vlotte verbinding naar Oostkamp. Een bushalte en treinstation liggen op wandelafstand, alsook het provinciaal domein Bulskampveld waar het zalig vertoeven is.
Vlot bereikbaar alsook een goede zichtbaarheid indien u een zaak wenst uit te baten.

Uniek is wel het woord dat bij dit pand past, een pand met een verhaal, met alle comfort van deze tijd, en met een historische uitstraling.

Richtprijs 835.000euro

Voor meer info of bezoek: 050/70 34 35 (Elien) Lees meer Verberg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 775.000
Type
Villa
Bewoonbaar
179 m²
Grond
934 m²
Prijs/m²
€ 4.330
EPC
283 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
4PFCCBKY2FE8
Makelaar Code
TK/3020
EPC Certificaat
20220428-0002591619-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/07/2022 Vastgoed Wanneyn €775.000
23/05/2022 Vastgoed Wanneyn €835.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Reigerlostraat 5, 8730 Beernem

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beernem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten