Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Taboralaan 12, 2820 Bonheiden

Villa in Bonheiden
3 slaapkamers
€635.000

Over deze woning

VERKOCHT! Deze prachtig onderhouden villa, gelegen op een unieke en zeer serene locatie, zal zeker aantrekkelijk voor u zijn. De woning biedt alles op één verdieping met een slaapkamer op de begane grond. De eerste verdieping bestaat uit een grote studio ruimte en een aparte kamer. De zuidelijk georiënteerde tuin en terras bieden ontspannende momenten. Gelegen nabij de grens van Keerbergen. Mis deze unieke kans niet en plan snel een afspraak in!

Omschrijving van de makelaar

Taboralaan 12 - 2820 Bonheiden - VERKOCHT ! Deze uniek en zeer rustig gelegen goed onderhouden villa zal u zeker kunnen bekoren. Met een slaapkamer op het gelijkvloers heeft u alles op één verdieping. Op de eerste verdieping heb je een grote ruimte (studio) en nog een aparte kamer. De zuid georiënteerde tuin en terras zorgen voor zalige momenten. Gelegen op de grens met Keerbergen. Dit is een unieke kans, maak snel een afspraak !

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 635.000
Type
Villa

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/05/2022 C21 Ludwig Neefs €635.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Taboralaan 12, 2820 Bonheiden

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bonheiden.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten