Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Parklaan 10, 1700 Dilbeek

Villa in Dilbeek
200 m² wonen
515 m² perceel
4 slaapkamers
€575.000

Parklaan 10 - 1700 Dilbeek - Villa in een rustige, doodlopende straat die leidt naar het Sint-Alenapark naast het Kasteel en Gemeentehuis van Dilbeek. Op een heuvel gelegen, met zicht op Brussel in de verte.

Fijne tuin op het westen, afgeboord door bloemen/struiken en prachtige magnoliabomen die jaarlijks de lente aankondigen. Door de breedte van de tuin is er de hele dag zon, en ’s avonds heb je zonneschijn op het (overdekte) terras, wat heerlijk is voor lange zomeravonden en BBQ’s.

De gevels van het pand uit 1938 zijn volledig opgefrist en opnieuw gevoegd, het zink in de dakgoten vervangen en het dak nagekeken en in goede staat bevonden.

Binnen vind je een praktische indeling terug:

GELIJKVLOERS:
inkomhal op travertijn; ruime open leefruimte waar veel licht binnen valt, de bibliotheek met erker en salon langs de straatkant hebben massief eiken parket in goede staat en een open haard, de eetruimte geeft achteraan met een schuifdeur uit op terras en tuin en heeft een vloer in travertijn; aansluitend bevindt zich de keuken die in 2009 nieuw geplaatst werd, op keramische tegels, eveneens met uitzicht op de tuin. De keuken is volledig geëquipeerd met kwaliteitstoestellen (Siemens oven, Miele stoomoven, inductie, vaatwas, koelkast, composiet blad).
Rolluiken achteraan. Alarmsysteem.

EERSTE VERDIEPING:
Langs de trap naar boven ligt het gastentoilet, boven vinden we 4 slaapkamers waarvan 1 bijzonder ruime met ingemaakte kasten en hoog plafond. Voor de achterste slaapkamer die in 1993 aangebouwd werd en die extra licht is door de dubbele velux, moet je even door een andere kamer passeren.
Vloeren (in kurk) en badkamer met brander, bad, toilet en dubbele lavabo, zijn aan vervanging toe.

ZOLDER:
Een ruime zolder met velux en kastruimte, waarvan de vloer en het dak geïsoleerd is, kan je bereiken via een valluik.

KELDER:
Aangezien de kelder maar deels onder de grond ligt, er radiatoren aanwezig zijn en glasdals die het daglicht binnen laten, kan het makkelijk opnieuw ingericht worden als bewoonbare ruimte voor speelkamer, bureau, strijkruimte etc

De inpandige garage voor bijna 2 wagens diep met een buitendeur met trap naar de tuin, is een extra troef uiteraard.

Duurzaamheid:
Het EPC is goed voor een open bebouwing van 84 jaar oud, namelijk 279 of C.
De ramen zijn in hout en dubbel glas van 1988. De performante gasketel is uit 2005.

Troeven:
Absolute topligging, vlakbij winkels, restaurants, scholen etc, rustig, naast het bos/park
Stijlvolle woning & tuin
Veel licht, goede ruimtes
Structureel goede bouw
Beperkte ingrepen nodig naar duurzaamheid toe
Beperkte renovatie nodig, vooral die zaken zoals een badkamer die vaak heel afhankelijk zijn van persoonlijke smaak

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 575.000
Type
Villa
Bewoonbaar
200 m²
Grond
515 m²
Bouwjaar
1938
EPC
279 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.785
Referentie
8RINSQLDXPIV
Makelaar Code
835512
EPC Certificaat
20220603-0002608461-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet van toepassing
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
30 Sep 2022
€575.000 / Quares
06 Jun 2022
€599.000 / Quares

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com