MAX TEMMERMANLAAN 28, 2920 Kalmthout
MAX TEMMERMANLAAN 28 - 2920 Kalmthout - In 2011 gerenoveerde, klassieke villa van eind jaren '60 op zeer leuk perceel van 3000 m², grenzende aan de Kalmthoutse Heide maar zeer centraal in Kalmthout-Heide. , De woning werd op het gelijkvloers verrassend uitgebreid met een zeer open achtergevel waardoor er een harmonieus verband ontstaat met de aangelegde tuin en het zeer ruime terras. Dit terras werd geplaatst in dezelfde tegel als de keuken waardoor een prachtige doorlopend vlak uitstaat en je de tuin echt binnen kan halen door de grote schuiframen in de achtergevel. Daar het perceel grenst aan de Heide is de achterste zone bewust als boszone gelaten.De woning wordt op het gelijkvloers betreden via de centrale inkomhal voorzien van stenen draaitrap. , Van de hal is er zowel toegang naar de zithoek, de leefkeuken, het kantoor en de kelder. , De zithoek (37.25 m²,) is afgewerkt met een massieve parketvloer en een ingebouwde gaskachel en heeft een prachtig uitzicht op de mooi aangelegde voortuin. , De zeer ruime leefkeuken (ca 69 m²,) is ingericht met een grote kastenwand en ruim eiland met natuurstenen werkblad en geï,ntegreerde gootsteen. , Boven het 6-pits gasfornuis met oven (Smeg) hangt een dampkap met afstandbediening (Novy), de vaatwasser werd ook netjes ingebouwd. , Grenzende aan de leefkeuken werd een semi-open speelruimte (16.3 m²,) voorzien. Verder vinden we op het gelijkvloers nog een wasplaats (plaatsing- en droogautomaat), afzonderlijk toilet met lavabo en comfortabele inloopdouche en een berging.De trap naar de eerste verdieping komt uit op een ruime nachthal (ca 16 m²,) en geeft toegang naar de 3 slaapkamers en de badkamer. , Vanuit de hoofdslaapkamer (ca 22 m²,) is er rechtstreeks toegang naar kleedkamer (14 m²,) welke voorzien is van een aantal praktische kasten. , De 2 kinderkamers zijn beide gezellig ingericht en hebben oppervlakten van respectievelijk 20.3 m², en 24 m²,. , De badkamer is ingericht met een ligbad, ruime inloopdouche met regensproeier, een meubel met 2 wastafels en een toilet. Er is toegang naar de opbergzolder via een valtrap op de nachthal. , In de droge kelder vinden we een aansluiting voor een wasautomaat, de in 2011 vernieuwde Centrale verwarming installatie en de toegang naar de kruipruimte.In de tuin staat een gezellig gastenverblijf met slaapzolder en houtkacheltje met een zalig overdekt terras om helemaal tot rust te komen.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een villa in Kalmthout (2920) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 4 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 324 m². Het pand dateert uit 1966. Het EPC-label is C (278 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 698.000, ofwel ± € 2.154 per m². Online sinds mei 2013.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
MAX TEMMERMANLAAN 28, 2920 Kalmthout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
MAX TEMMERMANLAAN 28, 2920 Kalmthout
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Hoeveel kost dit pand?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kalmthout.
Marktcijfers in Kalmthout
Vergelijkbare panden te koop in Kalmthout
Recent verkocht in Kalmthout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.