Papenboslaan 16, 2950 Kapellen
Papenboslaan 16 - 2950 Kapellen - We betreden de woning via de inkomhal voorzien van een grote ingemaakte vestiairekast. Hier bevindt zich ook het gastentoilet met handenwasser.
Vanuit de hal heb je toegang tot de ruime woonkamer, alsook tot de master slaapkamer (m²), nabijgelegen badkamer en de 2de slaapkamer.
De draaitrap geeft toegang tot de bovenverdieping en tot de ruime kelder.
De woonkamer in L-vorm (55m²) met tegelvloer heeft een ingebouwde open haard en grote schuiframen die uitgeven op het terras en de tuin.
De keuken (13m²) heeft een dubbele spoelbak, kookplaat, dampkap en een vaatwasser en voldoende ruimte voor een eettafel of ontbijtruimte.
Vanuit de keuken is er toegang tot een ruime voorraadkamer met ingebouwde kasten en aansluiting voor was en – droogcombinatie. Van hieruit heb je ook toegang tot de garage.
De master slaapkamer op het gelijkvloers met tegelvloer (20m²), bevat een volledige wand met ingemaakte kasten waardoor er veel extra ruimte ontstaat.
De nabijgelegen badkamer is voorzien van een toilet, een bad, dubbele lavabo en aparte douche.
De 2de slaapkamer (11 m²) op tegelvloer met raam dat uitgeeft op de voortuin en de zeer rustige straat.
Bovenverdieping:
Nachthal met vasttapijt met toegang tot een badkamer, slaapkamer(s) 3-4 en 3 zolderkamers met ingemaakte kasten.
De badkamer is voorzien van een douche, lavabo en een toilet.
Slpk. 3-4: 52m² op vasttapijt met ingemaakte kastenwand. Aangezien dit een zeer grote ruimte is, bestaat de mogelijk tot het inrichten van 2 slaapkamers.