Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan Devischstraat 58, 8300 Knokke

Villa in Knokke
5 slaapkamers
2 badkamers
€1.350.000

Jan Devischstraat 58 - 8300 Knokke - Halfopen nieuwbouw villa met 5 slaapkamers te koop, rustig gelegen in een gegeerd woonerf in het Oud Knokke.

Indeling van de nieuwbouw villa:
Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Open leefruimte met tal van raampartijen, dewelke opgedeeld is in een gezellige eetruimte en een aangename zitruimte. Deze leefruimte staat in een directe verbinding met de tuin en het buitenterras. Volledig ingerichte leefkeuken met annex berging.
Eerste verdieping: Master bedroom met ingemaakte kasten en ensuite badkamer (ligbad, dubbele wastafel, douche en apart toilet) en buitenterras. Twee gastenkamers (elk voorzien van ingemaakte kasten) dewelke een sanitaire ruimte (douche, wastafel en toilet) en buitenterras delen.
Tweede verdieping: Vierde en vijfde slaapkamer.
De kelderverdieping biedt ruimte voor circa drie autostaanplaatsen, een fietsenstalling en een praktische wasplaats / berging.

Kerngegevens van dit pand

Dit villa in Knokke (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2023. Het pand dateert uit 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.350.000. Het telt 2 badkamers, 5 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.350.000
Type
Villa
Bouwjaar
2022
Aanvullende details
Referentie
IXCTIVJL3U2P
Makelaar Code
zouteschorttkC
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/04/2023 Liv Immo €1.350.000
24/12/2022 Liv Immo €1.350.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jan Devischstraat 58, 8300 Knokke

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 badkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2022.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.350.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 5 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is IXCTIVJL3U2P.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten