Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Impegemstraat 2, 1770 Liedekerke

Villa in Liedekerke
195 m² wonen
1651 m² perceel
4 slaapkamers
€595.000

Over deze woning

De villa, gebouwd in de architectonische stijl van 1987, barst van karakter en is een unieke woning op de vastgoedmarkt. Op de begane grond vindt u een ruime entreehal met apart toilet en ingebouwde garderobekast, directe toegang tot een eerste slaap-/ praktijkruimte met aangrenzende badkamer. Verder bevat deze verdieping een woonkamer, studiekamer, eetkamer grenzend aan de keuken, bijkeuken, berging en een dubbele garage. De eerste verdieping biedt een lichte hal die toegang geeft tot drie grote slaapkamers, een apart toilet, een badkamer (twee wastafels, douche en bad) en zolderkamers die naar eigen smaak kunnen worden ingericht. Enkele bijzondere kenmerken zijn:
- Centrale locatie: in de buurt van scholen, Brussel - Gent bereikbaar binnen 30 min., uitstekende openbaar vervoer (bus, trein) in de directe omgeving. - Tuin op het ZUIDOOSTEN
- Prachtige ligging naast het Zilverbos
- Nieuwe hoogrendementsketel, airconditioning, alarmsysteem, etc...

Omschrijving van de makelaar

Impegemstraat 2 - 1770 Liedekerke - Bel voor meer info en een bezoek naar Laurens: 0472/12.50.10

Instapklare nieuwbouw villa gelegen te Liedekerke grenzend aan het 'zilverbos'. Deze villa in architecturale stijl van 1987 heeft enorm veel karakter en is een unieke woonst op de vastgoedmarkt.

Op de gelijkvloerse verdieping bevinden zich: een ruime inkomhal met apart toilet, ingebouwde vestiairekast en rechtstreeks toegang tot een eerste slaapkamer/ praktijkruimte met en suite badkamer. Verder een leefruimte, bureau en eetplaats met aansluitende keuken, bijkeuken, berging en een dubbele garage.

Op de eerste verdieping bevindt zich een lichtrijke nachthal met toegang tot 3 ruime slaapkamers, apart toilet, badkamer (dubbele lavabo, douche en ligbad) en zolderkamers die nog naar wens kunnen worden ingericht.

Extra troeven;
- Centrale ligging: nabij scholen, verbinding Brussel - Gent op 30 min., openbaar vervoer (bus, trein) in overvloed in directe omgeving.
- ZUIDOOST gerichte tuin
- Prachtige locatie aan het Zilverbos
- Nieuwe hoogrendementsketel, airco, alarm, etc...

Bel voor meer info en een bezoek naar Laurens: 0472/12.50.10

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595.000
Type
Villa
Bewoonbaar
195 m²
Grond
1651 m²
Bouwjaar
1987
Prijs/m²
€ 3.051
EPC
373 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.608
Referentie
YQ8FG6X9-1A0
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
In aanvraag

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/10/2023 Cornelis Goeman €595.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Impegemstraat 2, 1770 Liedekerke

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Liedekerke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten