Diestsesteenweg 199, 3210 Linden
Diestsesteenweg 199 - 3210 Linden - COMPROMIS IN OPMAAK !! Vlakbij het centrum van Linden en slechts op 5 km van Leuven vindt u deze instapklare VILLA in cottagestijl aan. Temidden van de mooi aangelegde en volledig omheinde TUIN heeft u hier een echt vakantiegevoel aan het verwarmde ZWEMBAD met POOLHOUSE en zonneterras.
Deze villa omvat op het gelijkvloers een inkomhal met gastentoilet, een bureau met parketvloer, een lichtrijke living met parketvloer, een prachtige leefkeuken met eetplaats en grote buffetkast uitkijkende op de tuin, en een inpandige garage voor 1 wagen met berging en wasplaats. Op de eerste verdieping geeft de nachthal toegang tot 3 grote slaapkamers, een ingerichte badkamer met dubbele lavabo in meubel, toilet, douche en hoekbad,en een berging. Bij de renovatie werd uitsluitend gewerkt met kwaliteitsmaterialen. Het zwembad meet 4m x 9m, het terras is uitgevoerd in blauwe hardsteen, de inrit is aangelegd in kasseien. Het poolhouse beschikt over een toilet en alle aansluitingen zijn voorzien voor het plaatsen van een buitenkeuken. C.V. aardgas, EPC 365 kWh/m²jaar.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Diestsesteenweg 199, 3210 Linden
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Diestsesteenweg 199, 3210 Linden
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Linden.
Marktcijfers in Linden
Vergelijkbare panden te koop in Linden
Recent verkocht in Linden
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.