Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bommelslaan , 9080 Lochristi

Villa in Lochristi
150 m² wonen
475 m² perceel
3 slaapkamers
€405.000

Bommelslaan - 9080 Lochristi - In een rustige en landelijke omgeving binnen een residentiële verkaveling bevindt zich deze bescheiden villa, omgeven door groen. Bij het betreden van de woning kom je in een ruime inkomhal met een gastentoilet en een trap die naar de bovenverdieping leidt. Aan de linkerkant van de inkomhal bevindt zich de lichtrijke woonkamer met aangenaam uitzicht op de groene omgeving. Er is een gezellige tv-hoek met een houthaard aanwezig. De aangrenzende volledig ingerichte keuken biedt ruimte voor een eethoek en beschikt over een koele berging. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de garage, wat praktisch is. Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers, een kleine berging en een badkamer met lavabo en douche. Een kleine zolder biedt extra opbergruimte. Naast de garage is er een carport aanwezig. De woning is instapklaar, wat betekent dat deze direct bewoonbaar is zonder verdere aanpassingen. Dit huis biedt een rustige leefomgeving in een groene omgeving. Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging en ontdek of deze woning aan jouw wensen voldoet."

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 405.000
Type
Villa
Bewoonbaar
150 m²
Grond
475 m²
Bouwjaar
1990
Prijs/m²
€ 2.700
EPC
548 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 82.200 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 8.220/jaar).
Aanvullende details
Referentie
JMPOX0RBFVJV
Makelaar Code
leuke-villa-landelijk-gelegen-
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/01/2024 Vastgoed Cosy Home €405.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bommelslaan, 9080 Lochristi

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lochristi.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten