Nieuwpoortlaan 83, 8434 Lombardsijde
Nieuwpoortlaan 83 - 8434 Lombardsijde - Villa (BJ 1998) gelegen langs een invalsweg tussen Lombardsijde en Nieuwpoort. Deze ruime woning (180m²) is wat hoger gelegen en heeft bijgevolg een prachtig open zicht op de polders. Inkomhall met trap naar de bovenverdieping en een gerieflijke bergplaats/dressing naast de inkom. Lichtrijke woonkamer met open ingericht keuken en met een prachtig open zicht. In de woonkamer is plaats voor een zithoek en eethoek. Op dezelfde verdieping is een badkamer met douche en lavabo en een afzonderlijk toilet, ook een Ruime slaapkamer op de gelijkvloerse verdieping. De bovenverdieping is ingericht met twee heel ruime kamers. Een extra ruimte met alle voorzieningen voor een 2de badkamer. Toilet op dit verdiep is reeds geplaatst.Volledig onderkelderd met een nuttige garage voor 2 wagens een bergplaats en een aansluitende werkplaats. Oprit voor verschillende wagens. Langs hier is er toegang tot de zongerichte tuin. Er zijn sinds 2014 14 zonnepanelen en de elektrische installatie is conform!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Nieuwpoortlaan 83, 8434 Lombardsijde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Nieuwpoortlaan 83, 8434 Lombardsijde
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lombardsijde.
Marktcijfers in Lombardsijde
Vergelijkbare panden te koop in Lombardsijde
Recent verkocht in Lombardsijde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.