Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gommers 41-10, 2360 Oud-Turnhout

Villa in Oud-Turnhout
100 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€324.000

Gommers 41-10 - 2360 Oud-Turnhout - Dit schitterend BEN-appartement (bouwjaar 2020) maakt deel uit van het project "Jardin des Fleurs" en is gelegen op de 2e verdieping van residentie "Villa Rose". Het is 100m² groot en is onder meer voorzien van 2 ruime slaapkamers, een lichte leefruimte met open keuken en een prachtig, zuid georiënteerd dakterras van 35m². Ondergronds bevindt zich de extra ruime autostaanplaats en kelderberging (bij aan te kopen voor €25.000). Uitstekende ligging: Temidden van de verkaveling "Eigen" waar rust en privacy gegarandeerd zijn, en toch met het gezellige dorpcentrum van Oud-Turnhout op wandelafstand. Zeer gunstige EPC-score van 56kWh/m²/jaar (E-peil = E35) en verkoop onder registratierechten !

Indeling van het appartement
Inkomhal met gastentoilet. De leefruimte geniet van veel natuurlijk daglicht en heeft een mooi zicht over het private terras. De open keuken is compleet uitgerust en biedt voldoende opbergruimte. Een schuifraam geeft toegang tot het terras van maar liefst 35m². Hier geniet u van de ideale zuid oriëntatie en kijkt u weg over groen en een speelplein.

Er zijn 2 slaapkamers van 20m² en 12m². De badkamer is uitgerust met een extra grote inloopdouche en 2e toilet. Tot slot is er nog een ruime berging, met daar ook de aansluitingen voor de wasapparatuur.

Kelderverdieping
Ondergronds bevindt zich de kelderberging (nummer 26) en de extra ruime parkeerplaats (nummer 36) met een breedte van 4,35m². Beide zijn bij aan te koop voor € 25.000. Tot slot is er een gemeenschappelijke berging voor de bewoners, alsook een fietsenstalling.

Bijzonderheden
- Centrale verwarming op gas met vloerverwarming
- Ventilatiesysteem D
- Lage gemeenschappelijke kosten van 86,08€/maand inclusief verzekering
- Airco in de woonkamer en hoofdslaapkamer
- Stijlvolle en onderhoudsvriendelijke parkettegel doorheen het appartment
- Verkoop onder registratierechten (geen BTW!)
- Lift aanwezig
- Standingvolle en rustig gelegen nieuwbouwresidentie
- Vlakbij het centrum van Oud-Turnhout

Neem zeker al eens een kijkje in dit appartement via de interactieve plannen: http://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/3593

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 324.000
Type
Villa
Bewoonbaar
100 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 3.240
EPC
56 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
SYKTUEEF0133
Makelaar Code
5609 TCV
EPC Certificaat
13031-G-DBA_2017003767/EP18731/A001/D01/SD009
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Gommers 41-10, 2360 Oud-Turnhout

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oud-Turnhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten