Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oudleikestraat 7, 8755 Ruiselede

Villa in Ruiselede
340 m² wonen
10026 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
Prijs op aanvraag

Over deze woning

Modern ingerichte hoeve met uitgestrekt grondgebied van 10,026 m² gesitueerd op een prachtige locatie. De eigendom omvat een villa gebouwd in 2001, drie varkensstallen, twee opslagloodsen en een ruime opslagplaats. Woning:

De woning heeft volgende indeling: brede inkomhal met vestiaire en afzonderlijk toilet dat leidt naar de woonkamer, keuken en bergplaats. De omvangrijke woonkamer (5x10m) is voorzien van een houtkachel. Vanuit de woonkamer komt men in de keuken (4,35x5,7m), deze beschikt over een kookeiland en is uitgerust met moderne voorzieningen zoals een inbouwfriteuse, grill, koelkast, keramische kookplaat, dubbele spoelbak en granieten blad. Naast de keuken bevindt zich de bijkeuken, met een afmeting van 3,7x4,3m. Extra voorzieningen in de woning zijn een achterinvoer, apart toilet en een garage van 4,3x8,7m. Verdiep 1:

Op de eerste verdieping, die met parket bekleed is, vindt men een sauna met aangrenzende relaxruimte, twee grote slaapkamers die elk hun eigen badkamer hebben. De eerste badkamer is voorzien van douche en lavabo, terwijl de andere badkamer een inloopdouche, dubbel lavabomeubel en bad heeft. Er is eveneens een apart toilet op deze verdieping. Aanvullend wordt de voormalige woning momenteel als kantoor/bergruimte gebruikt en er is ook een volwaardige garage voorzien. Loodsen:

Loods 1 (27x11,5m) werd vroeger als koestal benut en heeft nog 9 boxen van 3x7m. Loods 2 (21,5x30m) bevat 6 boxen van 5x9m en een handige zolder. Varkensstallen:

Er zijn drie varkensstallen van resp. 6,5x30m (200 varkens), 8x31 m (315 varkens), 14x31m (520 varkens) die tot 20/04/22 in gebruik waren en kunnen weer in gebruik worden genomen. Opslagplaats:

Een ruime opslagplaats van 8x12m biedt ideale ruimte voor het stockeren van materiaal of rollend materieel. Pluspunten:
De woning heeft drie opritten, en is recent gebouwd en goed onderhouden. De locatie is ideaal, dicht bij het centrum van Ruiselede en de oprit Aalter (E40).

Omschrijving van de makelaar

Oudleikestraat 7 - 8755 Ruiselede - Hoeve met moderne woning op 10 026 m² op heel mooie ligging i Bestaat uit: Villa gebouwd in 2001 3 varkenstallen 2 loodsen opslagplaats Woning: Heel ruime woning die als volgt is ingedeeld: Ruime inkomhal met vestiairekamer en apart toilet. Via de inkom krijgen we toegang tot de living, keuken en berging. De living is 5x10m (voorzien van houtkachel). Via de living komen we in de keuken met eiland. Deze is 4,35x5,7m.. De keuken is uitgerust met een vaatwas, inbouwfriteuse, grill, koelkast, ker. kookplaat, dubb. spoelbak en graniet blad. Naast de keuken vinden we de bijkeuken. Deze meet 3,7x4,3m. Er is nog een achterinkom en apart toilet alsook een garage van 4,3x8,7m. Verdiep 1: Het 1ste verdiep is voorzien van parket. Er is een leuke ingebouwde sauna met ernaast een relaxkamer. Er zijn nog 2 ruime slaapkamers. De kamers hebben elk hun eigen badkamer. De 1ste badkamer heeft een douche en lavabo en de andere een inloopdouche, dubbel lavabomeubel en een bad. Er is boven nog een apart toilet Extra is dat de oude woning er ook nog staat. Deze doet momenteel dienst als bureel/berging alsook is er nog een volwaardige garage in voorzien. Loods 1: 27xx11,5m Deze loods werd altijd als koestal gebruikt. Er zijn nog 9 boxen van 3x7m. Loods 2: 21,5x30m Hier zijn 6 boxen van 5x9m. Er is nog een handige zolder. Er zijn nog 3 varkenstallen van resp. - 6,5x30m (200 varkens) - 8x31 m (315 varkens) - 14x31m (520 varkens) Deze zijn nog in gebruik gewest tot 20/04/22 en kunnen terug worden gebruikt. Opslagruimte:8x12m. Ideaal om materiaal / rollend materieel te stockeren. PLUSPUNTEN: - 3 opritten, - vrij recente en goed onderhouden woning - TOPligging: nabij centrum Ruiselede en op -en afrit Aalter (E40)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Villa
Bewoonbaar
340 m²
Grond
10026 m²
Bouwjaar
2001
EPC
138 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
D6DBA7574X1R
Makelaar Code
1607
EPC Certificaat
20210726-0002445207-res-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Agrarisch gebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/04/2026 Dewaele €1.200.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oudleikestraat 7, 8755 Ruiselede

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ruiselede.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten