Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Pont 26, 2970 Schilde

Villa in Schilde
728 m² wonen
9978 m² perceel
6 slaapkamers
4 badkamers
€3.600.000

De Pont 26 - 2970 Schilde - Riante klassieke villa met excentriek karakter op toplocatie in Schilde
Via een lange oprijlaan door het beukenbos komen we tot de riante klassieke villa.Licht en zonnig, centraal gelegen in dit parkdomein van ca. 1ha, met rondom de oude rode en groene beuk, vlak bij het park van Schilde en zijn Dodoenstuin.
Deze villa omvat oa. 6 slaapkamers en 4 badkamers, dit alles met extreem hoge afwerkingsgraad en een excentriek speels karakter.

Indeling gelijkvloers:
Via de inkomhal met gastentoilet brengt ons links tot de zeer ruime leef-keuken met grote toog, volledig uitgevoerd in zwarte marmer, gecombineerd met mozaïek en inox-kookmeubel met ingewerkt gasfornuis, grote bakoven, teppanyaki bakplaat, wastafel voorzien van cooker en apart nog een dubbele wastafel extra, 2 maal een grote ijskast met hieronder de vriesschuiven.De gezellige openhaard en de ingebouwde speakers maken van deze ruimte de ultieme plaats voor de hobby-kok.De aparte ontbijthoek in deze ruimte beschikt over een kastenwand met hierin een ingebouwde koffiemachine, stoomoven en een wijnkoeler.
Via een sas komen we tot een eerste woonkamer met zithoek rond de gashaard.De hoge ramen en het plafond open tot in de nok, geeft een mooi ruimtelijk gevoel.Vanuit deze woonkamer komen we tot het overdekte terras, volledig ingericht met zitbanken rond de openhaard/BBQ.
Via een tweede sas met ingemaakte kasten en toilet, komen we tot het tweede terras met zithoek.
Centraal achter de inkomhal, treffen we het kantoor met visgraadparket.
Aansluitend komen we tot de tweede woonkamer voorzien van gashaard en bar. Een hal met grote raampartijen brengt ons tot een nachthal.
Deze nachthal werd volledig ingericht met ingemaakte kasten/ dressing/ wasplaats, met toegang tot de eerste slaapkamer, eigen dressing en badkamer voorzien van wastafel, toilet en douche.
Verder toegang tot de 2e inkomhal met van hieruit toegang tot de ruime dubbele garage en een trap naar de eerste verdieping in de zijvleugel.

Eerste verdieping:
De eerste verdieping bestaat uit 2 aparte delen.
Het eerste deel bevindt zich boven in de hoofdvleugel van de woning, deze word grotendeels benut door de mastersuite.Deze bestaat uit een slaapkamer met visgraadparket, ruim voorzien van kasten en een groot laag raam met zicht op de parktuin vanuit het bed.Twee ruime dressings waarvan één voorzien van vele kasten en de andere een open dressing.
De 2e slaapkamer op dit verdiep met eigen badkamer, wordt momenteel gebruikt als extra dressing met aansluitend de wasplaats.
Het tweede deel in de zijvleugel betreden we via de traphal aan de zijinkom.Hier treffen we de party-floor (de Buffalobar), enerzijds een kamer met gezellige toog, tussenruimte voor de DJ en anderzijds een zithoek aan de strakke gashaard van 1.6m breed.
Hierboven op de 3e verdieping een slaapkamer (4e).

Tweede verdieping:
Hier vinden we nog eens 2 slaapkamers (5e en 6e) met hiertussen een gezamelijke douchekamer en studeerkamer.

Kelderverdieping:
Deze bestaat uit een 3-tal zeer ruime kamers met hier technieken en wijnkelder.

Bijzonderheden:
- Prachtig parkdomein, temidden van een beukenbos met rondom de woning uitzonderlijk veel zon
- Alles tot in de puntjes afgewerkt
- Domotica

Documenten EPCBodemattestIndelingsplanInformatieplicht

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een villa in Schilde (2970) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2020. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 728 m², een perceel van 9.978 m², 6 slaapkamers, 4 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 3.600.000, ofwel ± € 4.945 per m². Het werd gerenoveerd in 2010. Het EPC-label is D (313 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 3.600.000
Type
Villa
Bewoonbaar
728 m²
Grond
9978 m²
Bouwjaar
1975
Prijs/m²
€ 4.945
EPC
313 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
5285820200917134748
Makelaar Code
06/9849
EPC Certificaat
UC: 1847451
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woonpark
Overstromingsgevoelig gebied
Geen

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/02/2024 Ludovic €3.750.000
18/09/2023 Ludovic €3.750.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Pont 26, 2970 Schilde

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 6 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 3.600.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 4 badkamers.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woonpark.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.945 euro per m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Neen.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten