Laarsebeekdreef 28, 2900 Schoten
Laarsebeekdreef 28 - 2900 Schoten - Nieuwbouwvilla gelegen op de grens Brasschaat - Schoten.Mooie lichte inkomhal, gastentoilet met handenwasser.Via een glazen deur komt men in de zeer lichte zithoek met aansluitend de eethoek en de open, volledig genstalleerde keuken.(inductiekookplaat, micro oven en stoomoven, Amerikaanse ijskast,.) Via een open trap komt men op de eerste verdieping en daar bevinden zich de masterslaapkamer met aansluitend een dressing en een badkamer met toilet, dubbele lavabo en inloopdouche, slaapkamers twee, slaapkamers drie en een apart bureau (kan ook gebruikt worden als slaapkamer), apart toilet en nog een badkamer met dubbele lavabo en douche.De zolder verdieping kan gebruikt worden als polyvalente ruimte of men kan er nog slaapkamers van maken. Beneden is er ook nog een inpandige garage voor twee auto's en ook nog twee bergingen waar ook de aansluiting is voor de wasmachine en droogkast.Deze woning heeft een uniek uitzicht. Alarminstallatie aanwezig.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Laarsebeekdreef 28, 2900 Schoten
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Laarsebeekdreef 28, 2900 Schoten
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schoten.
Marktcijfers in Schoten
Vergelijkbare panden te koop in Schoten
Recent verkocht in Schoten
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.