Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Moldergem 64, 9630 Sint-Blasius-Boekel

Villa in Sint-Blasius-Boekel
285 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€575.000

Moldergem 64 - 9630 Sint-Blasius-Boekel - Luxueuze villa gelegen op een perfect perceel van 1050m², in de rust van het landelijke Sint-Denijs-Boekel. Deze villa met hoogwaardige topafwerking bestaat uit een gelijkvloers met inkomhal met ingemaakte vestiaire en toilet, ruime living met salon (met open haard) en eetplaats, volledig geï,nstalleerde keuken met ontbijthoek, bureel (of gelijkvloerse slaapkamer) met doucheruimte, een bovenverdieping met 2 slaapkamers, dressing, toilet en badkamer met douche en ligbad. Ruime dubbele garage met wasplaats. Kelderverdieping met hobbyruimte, stockruimte en wijnkelder. De volledig architecturaal aangelegde tuin met houten bijgebouw en terrassen met vijver en onderhousvriendelijke beplanting biedt rust en veel privacy. Oprit met geautomatiseerde t oegangspoort. Afwerking met natuursteen (Belgische blauwe hardsteen). Absolute topaanbieding.

Kerngegevens van dit pand

Dit villa in Sint-Blasius-Boekel (9630) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds februari 2008. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 575.000, ofwel ± € 2.018 per m². Het EPC-label is C (260 kWh/m²). Het pand dateert uit 2000. Het telt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 285 m², 3 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 575.000
Type
Villa
Bewoonbaar
285 m²
Bouwjaar
2000
Prijs/m²
€ 2.018
EPC
260 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/12/2020 Immomatch invest €675.000
07/02/2008 -- €575.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Moldergem 64, 9630 Sint-Blasius-Boekel

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is I96MEBD-VQ1L.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.018 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2000.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 285 m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Blasius-Boekel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten