Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kievitheide , 2980 Zoersel

Villa in Zoersel
417 m² wonen
3.228 m² perceel
4 slaapkamers
3 badkamers
€595.000

Kievitheide - 2980 Zoersel - Zeer ruime te renoveren authentieke seventies twee woonst op een magnifiek perceel met optie tot aankopen van een extra stukweiland, zo heeft u in totaal ca. 5.412m² grond. Rustig gelegen in het groene Zoersel. 

Deze villa bestaat uit 2 appartementen en biedt tal van mogelijkheden naar invulling voor privé of in combinatie met een professionele activiteit, kangoeroewonen, co-housing, etc. 

INDELING:
Op de gelijkvloerse verdieping heeft u een ruime inkomhal ca. 26m² en de VERANDA ca 24m² aan de voorzijde
Deze geeft o.a. toegang tot de ruime LIVING ca. 60m² en de KEUKEN ca. 15m².
Via de keuken komt men ook in de zeer ruime GARAGE ca. 52m² met zowel een vooringang als een achteringang. Aansluitend heeft u de technische ruimte ca. 8m²,  de kelder ca. 40m² en de VERANDA aan de achterzijde.
Via de nachthal hebben we toegang tot de 2 slaapkamers, ca. 15m², ca. 14m² en de derde slaapkamer ca 11m² met douche en wastafel.
Aansluitend bevind zich de BADKAMER met ligbad, dubbele wastafel en wc.

De bovenverdieping betreden we via een aparte zij-ingang. Dit is een volledig alleenstaand geïnstalleerd appartement, bijgebouwd in 1991.
INDELING:
De HAL ca. 11m² geeft toegang tot de SLAAPKAMER ca. 17m², de BADKAMER ca. 3.5m², de LIVING ca. 33m² met open KEUKEN ca. 7m² en de technische ruimte. 

PERCEEL:
De bouwgrond heeft een oppervlakte van ca. 3.228m². Optioneel kunt u de aangrenzende weide ca. 2.184m² kopen voor 20.000 EUR, wat een totaal geeft van ca. 5.412m².

BIJZONDERHEDEN:
* Rustige en groene omgeving
* Ideaal voor eventuele samenwoonst of kangoeroe-wonen en wonen/werk/hobby.
* Zeer grote totale bewoonbare opp. tuin, potentieel voor paardenliefhebbers.
* Kelder
* Aparte nutsvoorzieningen voor de 2 entiteiten

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595.000
Type
Villa
Bewoonbaar
417 m²
Grond
3 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 1.427
EPC
478 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 199.326 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 19.933/jaar).
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.952
Referentie
PE-1HTBN62JX
Makelaar Code
5979303
EPC Certificaat
0003214186
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/05/2024 Sorenco €595.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kievitheide, 2980 Zoersel

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zoersel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten