Rue du Vieux Marche aux Grains 65, 1000 Bruxelles
Over deze woning
Prachtig appartementsgebouw (handel + accommodatie) te koop, gelegen in het hart van Brussel. Dit huis maakt deel uit van het prachtige Clos des Chartreux en heeft alle bijbehorende faciliteiten zoals een privézwembad en een esplanade. Het gebouw is als volgt samengesteld:
- Handelsvloer: momenteel verhuurd met een maandelijkse huur van 1200€, tot eind 2029. Er is ook een kelder met sanitaire voorzieningen. - 1e verdieping: een slaapkamer met mogelijkheid om een doucheruimte te installeren. - 2e verdieping: volledig uitgeruste keuken en woonkamer. - 3e verdieping: slaapkamer met badkamer en een heerlijk terras aan de achterkant met uitzicht op de omsloten ruimte. Elke verdieping heeft een onafhankelijke trap, waardoor de ruimtes modulair ingedeeld kunnen worden. Energieprestatiecertificaat: E (woning)
Elektriciteit conform
Laat u verleiden door dit atypische huis in uitstekende staat op een ideale locatie. Een bezoek is zeker de moeite waard!
Omschrijving van de makelaar
Rue du Vieux Marche aux Grains 65 - 1000 Bruxelles - In the heart of Brussels, beautiful apartment building (retail accommodation).
The house is part of the beautiful Clos des Chartreux and has all its infrastructure (private pool, esplanade). The house is composed as follows:
Commercial floor: currently rented. Rent: 1200€/month, until 31/12/29. There is also a cellar with sanitary facilities.
1st floor: a bedroom with possibility to install a shower room.
2nd floor: fully equipped kitchen and living room.
3rd floor: bedroom with bathroom. There is also a nice terrace at the back with a view on the enclosed area.
The stairwell is independent of each floor, allowing a modulation of the spaces.
PEB: E (housing)
Electricity compliant
You will be seduced by this atypical house, in excellent condition and in an ideal location.
To see without delay!
INFO & VISIT : Antoine – 0478 65 26 40 – adj@gestea.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Vieux Marche aux Grains 65, 1000 Bruxelles
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Vieux Marche aux Grains 65, 1000 Bruxelles
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bruxelles.
Marktcijfers in Bruxelles
Vergelijkbare panden te koop in Bruxelles
Recent verkocht in Bruxelles
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.