Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Marie Salkinplantsoen 6-2-01, 3070 Kortenberg

Appartement Verhuurd in Kortenberg
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.150

Marie Salkinplantsoen 6-2-01 - 3070 Kortenberg - Nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers en prachtig uitzicht.

Dit hoekappartement met veel lichtinval op de 2 verdieping heeft een ruime inkomhal met aparte wc. Via deze hal bereikt men een grote living met open geïnstalleerde keuken. Deze living geeft ook toegang tot een ruim terras met prachtig zicht op de velden. Daarnaast bevinden er zich nog 2 slaapkamers, een badkamer en een ruime berging in het appartement.
Tevens behoort er bij het appartement een ondergrondse parkeerplaats met een privaat oplaadpunt voor een electrische wagen en een kelder.

Extra:
Verwarming met een warmtepomp
Zonnepanelen
Afwerking met kwalitatieve materialen en reeds geschilderd
Mis deze unieke kans niet!! Tel 078/48 47 00 of mail naar info@ap-p.be
Bekijk ons volledig aanbod op www.ap-p.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.150
Type
Appartement

Ligging & buurt

Marie Salkinplantsoen 6-2-01, 3070 Kortenberg

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Marie Salkinplantsoen 6-2-01, 3070 Kortenberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortenberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten