Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Coupure 502, 9000 Gent

Appartement Verhuurd in Gent
97 m² wonen
€850

Coupure 502 - 9000 Gent - Residentieel en centraal gelegen appartement aan de Coupure met 2 slaapkamers en 2 terrassen op de zevende verdieping van de Residentie Mogador.

Het appartement bevindt zich op de 7de verdieping en beschikt over een inkom met gastentoilet, ruime woonkamer met toegang tot het eerste terras, een uitgeruste keuken met bijhorende berging, 2 volwaardige slaapkamers die toegang bieden tot het 2de terras en een ingerichte badkamer.
Bij dit appartement hoort een individuele kelderberging en dient er een garagebox bij gehuurd te worden voor 100 euro/maand.
Hp: 950 euro (appartement garagebox) 170 euro (maandelijkse lasten & provisie verwarming en water)

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 97 m². Het pand dateert uit 1972. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 850, ofwel ± € 9 per m². Het EPC-label is B (119 kWh/m²). Online sinds november 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
Bewoonbaar
97 m²
Bouwjaar
1972
Prijs/m²
€ 9
EPC
119 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
18/10/2023 Immobiliën Crevits €895
04/01/2023 Immobiliën Crevits €850

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Coupure 502, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 850 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is IL6K1PX0DV-2.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 97 m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1972.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 9 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 119 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Coupure 502, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten