Industrieweg 20 - 3620 Lanaken - Op industrieterrein Europark te Lanaken gelegen woning met showroom / atelier met burelen van 300 m². Het woonhuis kan desgewenst ook volledig als bureel bestemd worden (zoals voorheen).
Het pand is ideaal geschikt voor een fietsenhandelaar, vespa’s, electrohandelaar …
SHOWROOM – ATELIER
Verzorgde showroom, rechtstreeks toegankelijk via dubbele deur. Voor het pand zijn een 4-tal parkeerplaatsen. Showroom is ingedeeld in 2 delen, en voorzien van een bureelruimte.
Samen zijn ze 300 m² groot.
EPC: D-label.
WOONHUIS
De woning bestaat uit een inkomhal met gastentoilet en trap naar de verdieping – woonkamer – aparte keuken – wasplaats.
Op de verdieping zijn 2 grote slaapkamers en badkamer.
Woonkamer en slaapkamers zijn ruim voorzien van inbouwkasten.
EPC: 411 kWh/m².
Wij kunnen geen garantie geven over de juistheid van de gegevens en afmetingen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.