Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Keizerstraat 3-V2, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
50 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€670

Keizerstraat 3-V2 - 2000 Antwerpen - Charmant duplexappartement van ca 50 m² op de tweede verdieping van het schitterende klassieke gebouw ‘Residentie Neefs’. Op een absolute toplocatie in de oude stad en met een gezellige binnentuin, is dit appartement werkelijk uniek.Bij de recente renovatie werden vooral lichte en moderne materialen aangewend. Een aangename woonomgeving wordt gecreëerd door de ideale combinatie van gezelligheid en ruimtelijkheid. Een werkelijke oase van rust in het drukke stadsleven! Bovendien geven de prachtige authentieke ramen en de houten balkenstructuren net dat extra cachet aan het appartement.De leefruimte met open keuken is gelegen op de tweede verdieping. De keuken werd strak, maar toch speels ingericht en is voorzien van alle nodige toestellen: klassieke oven, keramisch kookvuur, koelkast en vaatwasser. Een kleine bergruimte werd apart voorzien.Via de witte houten trap bereikt u de derde verdieping. De vide en de met spiegels beklede muur zorgen voor een aangenaam gevoel van ruimtelijkheid. De slaapkamer kan aansluitend gebruikmaken van een badkamer met douche, lavabo met badkamermeubel en toilet.Bovendien is een private kelderberging reeds begrepen in de huurprijs. Ook van een gemeenschappelijke fietsenstalling kan gebruik gemaakt worden.Gemeenschappelijke lasten: 85 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van verwarming en water: 160 Euro per maand.Beschikbaar vanaf 1 februari 2023.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het EPC-label is B (191 kWh/m²). Online sinds december 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 670, ofwel ± € 13 per m². Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 50 m², 1 slaapkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 670
Type
Appartement
Bewoonbaar
50 m²
Prijs/m²
€ 13
EPC
191 kWh/m² B

Ligging & buurt

Keizerstraat 3-V2, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 670 euro.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 50 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is JRJXPSJIHXFI.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 191 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 13 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 slaapkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Keizerstraat 3-V2, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten