Floraliënlaan 11/202, 9000 Gent
Floraliënlaan 11/202 - 9000 Gent - VERKOCHT. Residentieel gelegen heel ruim appartement (160m²) met drie grote slaapkamers, terras en autostandplaats, langsheen het Gentse Citadelpark. Een absolute topligging op wandelafstand van het zowel het oude stadscentrum en het Sint-Pietersstation.De kwalitatieve residentie Albert’s House werd opgetrokken in 1990 aan de Floraliënlaan (voorheen Koning Leopold II laan). Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en bevat een ruime centrale inkomhal met vestiaire en berging, een grote woonkamer van 45m², een volledig uitgeruste leefkeuken met inbouwtoestellen, een bijzonder handige ruime bijkeuken/wasplaats, een extra berging, een afzonderlijk toilet, een nachthal die leidt naar de 3 volwaardige slaapkamers met parket en een W-gericht terras van 6m².Ondergronds is er nog een kelderberging (nr. 2B) inbegrepen. De open autostandplaats (nr. 6) is achteraan het gebouw gelegen en wordt bereikt via een automatische poort aan straatzijde.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Floraliënlaan 11/202, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Floraliënlaan 11/202, 9000 Gent
📍 Wonen in deze buurt — Gent (9000) automatisch samengesteld
ℹ️ Deze buurtinformatie is automatisch samengesteld op basis van openbare kaartgegevens (OpenStreetMap). Afstanden zijn hemelsbreed en indicatief.
Huurprijsevolutie in Gent – historische huurprijzen uit het vastgoedarchief
Deze cijfers tonen de gemiddelde gevraagde huurprijs per maand in Gent, gebaseerd op zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief en dagelijks bijgewerkt. Voor huizen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 1.000 /maand) en 2026 (€ 1.310 /maand) met ongeveer 31%. Voor appartementen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 868 /maand) en 2026 (€ 1.059 /maand) met ongeveer 22%.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.
