Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ferdinand Lousbergskaai 131, 9000 Gent

Huis in Gent
180 m² wonen
354 m² perceel
2 slaapkamers
€510.000

Ferdinand Lousbergskaai 131 - 9000 Gent - Opbrengsteigendom - 2 appartementen
Natuurlijk wil je zo dicht mogelijk bij het centrum van Gent wonen. Liefst aan het water en met een tuin erbij. #goals! Je wil je eigen draai geven aan je woning en als het kon, zou je ook graag een deel verhuren. Dan betaalt het huis eigenlijk zichzelf terug. Dat bestaat niet Ha.

Deze woning op de F. Lousbergskaai biedt dat allemaal. ’s Morgens in de keuken over het water turen terwijl de zon in je ogen prikt, jezelf of je kinderen loslaten in de grote tuin en ’s avonds de dag van je afspoelen in je bad/douchecombo. En dat op 5 minuten van het centrum. Toegegeven: er is nog werk aan de winkel. Duurzame renovatie is aangewezen, maar je krijgt er dan wel heel veel voor terug.

Eén huis, twee appartementen. Dus twee huisnummers, twee tellers voor EGW en duizend mogelijkheden. Houd je de twee appartementen Het gelijkvloerse heeft de troef van de tuin, extra bergruimte en toegang tot de kelder. Het bovenste scoort dan weer met het beste uitzicht over het water. Wil je er opnieuw één woning van maken Dat kan met de juiste vergunning.

Dat wil je wel eens met je eigen ogen zien Bel me (jij mag Els zeggen): 0489/026.026 of mail me: els@immo-atelier.be.

(En ja: de prijs is een vraagprijs.)

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is E (441 kWh/m²). Online sinds februari 2023. Je vindt er 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 180 m², een perceel van 354 m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 530. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 510.000, ofwel ± € 2.833 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 510.000
Type
Huis
Bewoonbaar
180 m²
Grond
354 m²
Prijs/m²
€ 2.833
EPC
441 kWh/m² E
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 530
Referentie
JH2C1TLNRGZV
Makelaar Code
3412420
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nee
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/02/2023 Declercq & Dhaens €510.000
08/02/2023 Declercq & Dhaens €510.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ferdinand Lousbergskaai 131, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 530 euro.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 180 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is JH2C1TLNRGZV.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.833 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 441 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ferdinand Lousbergskaai 131, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten