Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hoenderhoflaan 39, 2950 Kapellen

Appartement in Kapellen
80 m² wonen
2566 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€189.000

Hoenderhoflaan 39 - 2950 Kapellen - Degelijk dakappartement half open met veel lichtinval
Ligging: nabij Kapellen centrum, invalswegen naar Ekeren, Brasschaat en autostrade vlot bereikbaar, rustige wijk
Omschrijving: Kleinschalig gebouw opgericht in 1968 en reeds voorzien van een geïsoleerd dak. Het betreft een hoekgebouw wat dus veel lichtinval garandeert. Tevens een rustige buurt met voldoende parkeergelegenheid.
Indeling: Inkomhal in het midden gelegen met achteraan 2 slaapkamers met open zicht. Op de inkomhal heb je nog een 3e kamer/berging en toegang tot een kleine praktische badkamer met douche en lavabo. Vooraan betreden we een lichtrijke leefruimte met aanpalende keuken. Verder is er een terras voorzien vooraan aan de living.
Voorts  is het appartement verhuurd aan 711 € sinds 2015, dus kan dit appartement ook een goede investering zijn.Degelijk, licht op te frissen appartement.
Gemeenschappelijke kost per kwartaal van - 50 € (minuterie, blokpolis, water)
EPC: 274 kwh
Bijzonderheden:
- Elektriciteit niet conform- HR ketel gas 2015- Dak geïsoleerd 12 cm- Dubbel glas PVC HR- Geen syndicus
Oppervlaktes zijn indicatief (plannen)
Waterbeleid:P-score: AG-score: A
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Kapellen (2950) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1968. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 189.000, ofwel ± € 2.363 per m². Het pand beschikt over 1 badkamer, 2 slaapkamers, een perceel van 2.566 m², een bewoonbare oppervlakte van 80 m². Online sinds februari 2023. Het EPC-label is C (274 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 189.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
80 m²
Grond
2566 m²
Bouwjaar
1968
Prijs/m²
€ 2.363
EPC
274 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
DY7TYD7MXPGY
Makelaar Code
79395
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/02/2023 Heylen Vastgoed €189.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hoenderhoflaan 39, 2950 Kapellen

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.363 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1968.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 274 kWh/m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is DY7TYD7MXPGY.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 189.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hoenderhoflaan 39, 2950 Kapellen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten