Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koestraat 179-bus-B4-1, 8800 Roeselare

Huis Verhuurd in Roeselare
€1.475

Koestraat 179-bus-B4-1 - 8800 Roeselare - Nieuwbouw kantoorruimte te huur met bruto oppervlakte van ca. 135 m² op de 4e verdieping van project R. Plaza gelegen op een toplocatie langs de Rijksweg te Roeselare.

Centrale ligging In de nabijheid van de afrit autostrade E403 Roeselare-Rumbeke en het nieuw ziekenhuis AZ Delta. Dé locatie van Roeselare!

Standaard ingericht met vloertegels, verlaagd plafond, verlichting, HVAC voorzieningen, vloerdozen, videofoon,...

Parkeerplaatsen voorzien bij deze kantoorruimte (extra bij te huren).

Bent u op zoek naar bedrijfsvastgoed bestaande uit een kantoor te huur in Roeselare Aarzel dan niet om ons te contacteren op het nummer 051 21 22 23.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.475
Type
Huis

Ligging & buurt

Koestraat 179-bus-B4-1, 8800 Roeselare

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koestraat 179-bus-B4-1, 8800 Roeselare Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten