Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dominicanenkerkje , 8300 Knokke-Heist

Villa in Knokke-Heist
520 m² wonen
6 slaapkamers
3 badkamers
€8.500.000

Dominicanenkerkje - 8300 Knokke-Heist - Uniek gelegen alleenstaande villa op één van de meeste gegeerde liggingen van het Zoute in de directe omgeving van de Royal Zoute Golf Club en het Dominicanenkerkje.Deze riante villa te koop kent een typische klassieke Zoute-Architectuur en is in perfecte staat van onderhoud.Bebouwde oppervlakte van ca 315m² toz van het terrein. Renovatiejaar 1996.
De villa is als volgt ingedeeld:Inkom, ruime woonkamer voorzien van salon, zithoek met haard uitgevend op overdekt terras met lichtkoepel, eetplaats met aansluitend keuken met ontbijthoek.Op het gelijkvloers is er eveneens een ruime slaapkamer met dressing en badkamer (ligbad, douche, dubbele lavabo en toilet).Eerste verdieping: tweede slaapkamer met lavabo. Ruime zithoek, eetplaats, bar en keuken. Apart toilet, berging, koelcel en douche op de nachthal. Ruim dakterras, bereikbaar via nachthal, zithoek en polyvalente ruimte bereikbaar via aparte trap in de garage.Tweede verdieping: apart toilet op de nachthal, badkamer (ligbad, douche en lavabo), 3 slaapkamers, elk voorzien van een lavabo en een zesde slaapkamer die momenteel dienst doet als bureel.
Personenlift van het gelijkvloers naar de tweede verdieping.Inpandige dubbele garage die momenteel dienst doet als wasplaats met ruimte voor wasmachine en droogkast en ingemaakte kasten, daarnaast is er tevens een trap voorzien naar de polyvalente ruimte op de eerste verdieping.Deze ruimte is voorzien van een wijnzolder en berging met een goederenlift (van 0 naar 1).
Airco. Alarm. Camerabewaking. Buitenverlichting.
Zuid-west georiënteerde tuin met vijver. Parking buiten voor ca 6 wagens.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (villa) in Knokke-Heist (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1996. Het pand beschikt over 3 badkamers, 6 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 520 m². Het EPC-label is C (300 kWh/m²). Online sinds maart 2023. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 3.495. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 8.500.000.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 8.500.000
Type
Villa
Bewoonbaar
520 m²
Bouwjaar
1996
EPC
300 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 3.495
Referentie
40A690H0S-DW
EPC Certificaat
2417586
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Ligging & buurt

Dominicanenkerkje, 8300 Knokke-Heist

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 6 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 40A690H0S-DW.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 8.500.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 badkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 300 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1996.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten