Kaart
Senator A. Jeurissenlaan 1044, 3520 Zonhoven
Senator A. Jeurissenlaan 1044 - 3520 Zonhoven - Op industrieterrein De Waerde in Zonhoven is dit bedrijfsgebouw van 1200m² onmiddellijk beschikbaar. De magazijnen werden in 2 fases gebouwd (elk 600m²) en zijn voorzien van inpandige kantoren met stapelruimte op de mezzanine. Het voorste gedeelte is verwarmd en voorzien van burelen, sanitair en een kitchenette. In de achterste hal is een werkplaats gebouwd van 170m² waarboven ook stapelruimte is voorzien. Het voorste magazijn is verwarmd op stookolie, de burelen met een lucht-lucht warmtepomp (PV-installatie 6.6kW).
Het terrein van 2.280m² is omheind en toegankelijk via 2 grote elektrische poorten. Het pand is toegankelijk via een brede sectionaalpoort (8m) aan de zijkant. Ter hoogte van de glaspartij aan de voorzijde is het mogelijk om de 2de poort opnieuw in gebruik te nemen. Ruim voldoende parkeergelegenheid.
TROEVEN:
- zeer goede ontsluiting met de E314 op 2.5km
- PV-installatie
- afgesloten buitenterrein
Iab - Vg - Gmo - Gvkr -Gvv
Voor meer info: info@jansenrealestate.be of 011/39.90.50
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.